Login

Register

Login

Register

Oferta dla sponsorów

Zapraszamy przedstawicieli biznesu do współpracy ze Strefą Kultury Wrocław. Chcielibyśmy, aby nasi partnerzy aktywnie uczestniczyli we wszystkich organizowanych przez nas wydarzeniach, dlatego też dla każdego przygotowujemy spersonalizowaną ofertę, odpowiadającą jego oczekiwaniom i potrzebom.

Oferujemy szerokie możliwości partycypacji w tworzeniu wydarzeń kulturalnych we Wrocławiu, poczynając od lokalnych akcji społecznych po największe międzynarodowe przedsięwzięcia artystyczne.

We współpracy z instytucjami kultury z Polski i zagranicy zbudowaliśmy ogromną sieć działań artystycznych i biznesowych, które mogą wspomóc markę partnera w pozyskiwaniu nie tylko nowych grup odbiorców, ale również w budowaniu wizerunku marki. Współpraca ze Strefą Kultury Wrocław może stanowić dla naszych partnerów biznesowych fundament działań z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu (CSR), jak również pozytywnie wpłynąć na relacje pracodawcy z pracownikami poprzez rozwój komunikacji wewnętrznej i pakietów socjalnych firmy.

Zachęcamy do kontaktu.

Alicja Leśniowska
tel. +48 799 040 671 
e-mail: alicja.lesniowska@strefakultury.pl

p:537