Login

Register

Login

Register

1.09.2020 Wtorek

Wrześniowy numer „Wrocławskiego Niezbędnika Kulturalnego”

Rzeczywistość lubi zaskakiwać, czego doświadczyliśmy w marcu tego roku. W dobie wciąż panującej pandemii, o której czasami zdarza nam się zapominać, przyszło nam się także „zaprzyjaźniać” z niepewnością.

Mamy nadzieję, że kalendarium wrześniowego numeru „Niezbędnika”, który dla Państwa przygotowaliśmy, nie zdezaktualizuje się i ułatwi wam zaplanowanie obecności na wydarzeniach kulturalnych, których we Wrocławiu nie mało. W końcu nic tak dobrze nie odpręża i podnosi na duchu jak wspólne przeżywanie i doświadczanie kultury, która od wieków znana jest ze swych właściwości terapeutycznych.

Do momentu, w którym powstają te słowa, instytucje kultury, jak i miejsca wydarzeń plenerowych są bezpiecznymi przestrzeniami. Zachowujmy zdrowy rozsądek i stosujmy się do zaleceń organizatorów wydarzeń kulturalnych, by nadal tak było.

A do dyspozycji tych, którzy z wielu względów z domu wychodzić nie mogą, pozostawiamy informacje o wydarzeniach, które odbywają się online, liczne wywiady, felietony, osiedlowy flash, fragmenty książki „Płynąc w ciemnościach”, tekst-spacer po Borku, fotostory od autora fanpage’a Tajemniczy Wrocław, książkowo-muzyczno-filmowe polecenia od aktorki Małgorzaty Szczerbowskiej i rzeźbiarza Ignacego Nowodworskiego i wiele, wiele więcej.

Niezależnie od wszystkiego: bądźmy dobrej myśli!

 

Tagi:

Niezbędnik

- Czytaj także

p:32358