Login

Register

Login

Register

25.06.2020 Czwartek

Ankieta dla odbiorców wrocławskiej kultury

Weź udział w badaniu, które pomoże odmrozić wrocławską kulturę. 

Ankieta dostępna TUTAJ

Pandemia COVID-19 skutecznie spowolniła lub całkowicie wstrzymała działalność sektora kultury na wiele miesięcy. Jednak w Strefie Kultury Wrocław z nadzieją patrzymy w przyszłość i swój powrót do kształtowania wrocławskiej kultury chcemy przygotować z udziałem najważniejszego czynnika – jej odbiorców.

Współpraca szeregu specjalistów z zakresu programowania kultury, produkcji, realizacji oraz promocji zaowocowała ankietą, która – mamy nadzieję – pozwoli ocenić w jakim stopniu pandemia wpłynęła na zmianę podejścia w konsumowaniu kultury i jak możemy odpowiedzieć na nowe potrzeby naszych odbiorców. Wśród naszych celów wyróżniamy: zidentyfikowanie czynników ograniczających konsumpcję usług kultury oraz zrozumienie potrzeb i oczekiwań w obszarze oferty kulturalnej. Chcemy przygotować się nie tylko merytorycznie, ale także jak najlepiej zadbać o komfort i bezpieczeństwo uczestników wydarzeń, które będziemy organizować w przyszłości. Pragniemy także poznać wasze zdanie na temat wydarzeń, które realizowaliśmy w trakcie pandemii COVID-19 – za nami kilka tygodni koncertów, spektakli i pokazów artystycznych realizowanych online, spotkań video ze specjalistami czy webinarów.

Jedno wiemy na pewno, nasza działalność ma sens, gdy jest realizowana dla kogoś, dlatego bardzo chcielibyśmy zobaczyć się z wami w salach koncertowych Impartu, na warsztatach w Barbarze, w plenerze. Przed wami 18 pytań, które doprowadzą nas do odpowiedzi, jak lepiej kształtować, realizować i udostępniać kulturę.

Ankieta dostępna TUTAJ

Dziękujemy za poświęcony czas. 

 

- Czytaj także

Popularne wydarzenia

Zobacz więcej
18.0719.07.2020

Warsztaty Mikrograntów: mikrodziałania w klimacie do zmiany

Stowarzyszenie Żółty Parasol (ul. Prusa 37-39), Ołbiński Ogród Otwarty (ROD Lepsze Jutro) Zobacz na mapie
6.10.2020

56. Jazz nad Odrą: koncert otwarcia (nowa data)

Hala Stulecia
ul. Wystawowa 1
51-618 Wrocław
Zobacz na mapie
p:30404