Login

Register

Login

Register

1.06.2021 Wtorek

Czerwcowy „Niezbędnik” dostępny w druku i online!

I stało się! Po półrocznej przerwie wracamy do was, drodzy czytelnicy, w wersji drukowanej.

Okładka czerwcowego wydania

Choć byliśmy, jesteśmy i będziemy również w internecie, uważamy, że nie ma to jak „Niezbędnik” w papierze: zachęcamy więc do wzięcia ołówka w dłoń i ceremonialnego zakreślania wydarzeń, na które z przyjemnością się wybierzecie.

A jest na co: w kalendarium (str. 33–67) znajdziecie ich ponad 120! Możecie czuć się na nich bezpiecznie – są zorganizowane zgodnie z wszelkimi wytycznymi, do których wystarczy podejść z wyrozumiałością i… kulturą.

Spieszcie do teatrów – otworzyły się na sam koniec teatralnego sezonu, w dodatku ich repertuary naszpikowane są premierami. Mamy nadzieję, że po lekturze tekstu „Kurtyna w górę!” w czerwcu zdecydujecie się zamieszkać na widowni. Poza artykułami na temat – wielokrotnie już przesuwanych, ale i standardowo czerwcowych – festiwali i przeglądów (m.in. Przeglądu Piosenki Aktorskiej, Przeglądu Sztuki SURVIVAL, Festiwalu Wysokich Temperatur czy Święta Podwórka Ruska 46), znajdziecie stałe rubryki. Pierwszy raz światło dzienne na papierze ujrzy cykl felietonów i plakatów Joanny Plizgi „Czarny Wrocław” (tym razem o Domu Handlowym Kameleon) oraz „Ekoleksykon kulturalnego człowieka” z hasłem poświęconym łące kwietnej – coraz częstszym elemencie wrocławskiego krajobrazu.

Tymczasem mówimy po łacinie „verte!”, bo moc dobrego na kolejnych stronach i „do zobaczenia!”, bo wrocławska kultura w czerwcu w rozkwicie.

Czerwcowy numer w wersji online jest dostępny TUTAJ.

Tagi:

Niezbędnik

- Czytaj także

p:38395