29.01.2024 Poniedziałek

Firlej zaprasza na spotkanie z Mają Frejtag – miłośniczką musicali

15 lutego w Firleju, czyli przestrzeni Strefy Kultury Wrocław wystąpi Maja Frejtag. To młoda i utalentowana artystka, wrocławianka, fanka musicalu, który łączy wszystkie jej zainteresowania.

fot. mat. prasowe

Maja Frejtag jest laureatką 43. Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu oraz wielu innych ogólnopolskich konkursów i festiwali wokalnych. To także studentka III roku Studium Musicalowego Capitol we Wrocławiu. Pasjonuje ją śpiew, teatr, piosenka aktorska, ruch, a w szczególności musical. Zawsze byłam dosyć ruchliwą osobą, bardzo lubię śpiewać, lubię być na scenie i myślę, że musical łączy wszystkie te trzy dziedziny: granie, śpiewanie i tańczenie – opowiada artystka. – Scena to dla mnie rodzaj medium między światem realnym a tym, którego nie da się dotknąć i opisać, który można tylko przeżywać. Zawsze przed występem czuję ekscytację, stres i radość – dodaje Maja, opisując, czym są dla niej koncerty przed publicznością.

Artystka współpracowała z reżyserami, takimi jak Konrad Imiela, Agata Duda-Gracz czy Wojciech Kościelniak. Brała udział w wielu teatralnych produkcjach, między innymi w „A statek płynie…”, „Mistrz i Małgorzata” oraz „Makbet” wystawianego na Dużej Scenie w Teatrze Muzycznym Capitol.

 

Przed premierą to wyjątkowy cykl muzycznych spotkań w Firleju z młodymi obiecującymi artystami, którzy już w niedalekiej przyszłości mogą stanowić czołówkę polskiej sceny. Spotkania są okazją do usłyszenia ciekawych interpretacji piosenki literackiej i aktorskiej. Gospodarzem wieczorów – zapraszającym i osobiście prezentującym wykonawców – jest wybitny znawca gatunku Bogusław Sobczuk.

 

Bilety na wydarzenie są dostępne: TUTAJ

 

Przed premierą: Maja Frejtag

15.02.24 | godz. 18:00

Firlej, ul. Grabiszyńska 56

Tagi:

Muzyka

- Czytaj także

Polecamy

Zobacz więcej