26.09.2018 Środa

Huby łączą pokolenia wracają!

Po wakacyjnej przerwie wracamy z projektem „Huby łączą pokolenia” i kontynuujemy cykl międzypokoleniowych spotkań seniorów i przedszkolaków na Hubach!

Przed wakacjami odbyło się kilka spotkań, w czasie których seniorzy odwiedzali przedszkola i wspólnie z dziećmi czytali i bawili się słowem. Jesienna odsłona projektu będzie miała nieco inny charakter! Koordynatorka działań, Monika Witczak-Szymańska, we współpracy z przedszkolami i Dziennym Domem Pomocy  zaplanowała dwa typy zajęć: zajęcia kulinarne, podczas których dzieci i seniorzy będą wspólnie przygotowywać zdrowe słodycze i ozdabiać babeczki i pierniki oraz zajęcia plastyczne, na których uczestnicy będą malować, tworzyć kartki okolicznościowe i materiały dekoracyjne.

Spotkania czytelnicze miały w sobie dużo dobrej energii! Nie mamy wątpliwości, że podobnie będzie w odsłonie jesiennej!  Zachęcamy wszystkich zainteresowanych seniorów do dołączania do projektu!

Kontakt z organizatorami:

mikrogranty@strefakultury.pl