Login

Register

Login

Register

21.01.2021 Czwartek

Warsztaty pisania projektów, czyli jak wypełnić wniosek do Mikrograntów!

Inicjatywa wymyślona, zespół i partnerzy skompletowani, budżet już wstępnie rozpisany, ale dalej nie macie pewności, co i gdzie wpisać w formularz wniosku w ścieżce Mikrograntów dla osób fizycznych i grup nieformalnych? Śpieszymy z rozwiązaniem i kolejny raz zapraszamy na specjalne warsztaty pisania projektów! Tym razem spotykamy się online 2 lutego o godzinie 17:30.

Od 1 lutego ruszy pierwszy w tym roku nabór do Mikrograntów! Czekać będziemy na Wasze propozycje możliwe do realizacji online, zdalnie, hybrydowo, jak i na żywo. Możecie zgłaszać pomysły na inicjatywy w jednej z dawnych wrocławskich dzielnic – Fabrycznej, Krzykach, Psim Polu i Śródmieściu. W mniejszych grupach, ale wciąż na lokalnym gruncie i we współpracy z osiedlowymi liderami i liderkami, zachęcamy Was do aktywności na wiosenny początek roku.

W ramach ścieżki dla osób fizycznych (także tych prowadzących działalność gospodarczą) i grup nieformalnych, zachęcamy Was do zgłaszania pomysłów na działania z zakresu animacji, rekreacji, aktywizacji społecznej, edukacji, związanych z wszystkimi dziedzinami sztuki oraz innych o charakterze kulturotwórczym. Wybrane projekty otrzymają od nas nie tylko wsparcie finansowe (do 5 000 złotych brutto), lecz także pomoc w kwestiach administracyjnych, organizacyjnych, prawnych, promocyjnych i logistycznych. Na złożenie propozycji macie czas do 15 lutego.

Jak wziąć udział w warsztatach?

Wystarczy się zapisać! Musimy wiedzieć na jaką grupę się szykować, więc koniecznie zgłoście do nas swój udział! Zapisane osoby  otrzymają od nas linka do spotkania na platformie ZOOM, na której połączymy się w wyznaczonym dniu i godzinie.

Zgłaszać możecie się do 1 lutego włącznie na maila: mikrogranty@strefakultury.pl.

Na wstępie przypomnimy wam ekspresowo zasady programu, przedyskutujemy przykładowe działania, ale przede wszystkim wspólnie przejdziemy przez wniosek omawiając go na podstawie dwóch zrealizowanych z nami projektów. Szczegółowo omówimy każdą z rubryk w formularzu, skupiając się na najważniejszych do zawarcia w niej informacjach. Oczywiście będziemy czekać też na Wasze pytania, podyskutujemy o Waszych wątpliwościach. Dzięki spotkaniu z nami przekonacie się, że wypełnienie wniosku w Mikrograntach dla osób fizycznych i grup nieformalnych jest naprawdę proste!

Mikrogranty – Nabór I | Edycja 25.

Pierwszy w tym roku nabór rozpocznie się 1 lutego. Na co wpadniecie tym razem?  Czy będą to warsztaty krawieckie w nowym CALu na Księżu Małym? Eksploracja najstarszych zabudowań na Stabłowicach, gra miejska między blokami na Gaju, a może działania proekologiczne na Zalesiu? Do 15 lutego czekamy na Was i Wasze pomysły! O szczegółach naboru przeczytacie TUTAJ, zajrzycie też na nasze wydarzenie na Facebooku! 

TUTAJ znajdziecie FORMULARZ WNIOSKU do wysłania w systemie

Przed warsztatami zapoznajcie się także z opublikowanymi przez nas dokumentami, regulaminami i materiałami pomocniczymi. Nagranie ze spotkania informacyjnego online, które ułatwi Wam startowanie do Mikrograntów znajdziecie TUTAJ: http://bit.ly/MikrograntySKW-NaborI-Edycja25-spotkanieonline
A prezentację, która omawiana była na spotkaniu możecie przejrzeć TUTAJ: http://bit.ly/MikrograntySKW-NaborI-Edycja25-prezentacja

 Piszcie też i dzwońcie do nas, wszystkie kontakty znajdziecie na naszej stronie  bit.ly/mikrogranty-kontakty

Do zobaczenia na warsztatach, no i w mieście!

- Czytaj także

p:36065