Login

Register

Login

Register

23.10.2020 Piątek

Komunikat o zmianach godzin funkcjonowania Barbary

Ulubione miejsce spotkań przy Świdnickiej 8b będzie tymczasowo zamknięte. Co nie oznacza jednak, że spotkania i warsztaty się nie odbędą – program wydarzeń kulturalnych pozostaje bez zmian!

fot. Marcin Szczygieł

W związku z warunkami trwającego stanu epidemii i przedstawionymi dzisiaj (23 października 2020) decyzjami polskiego rządu, dotyczącymi m.in. ograniczeń w funkcjonowaniu lokali gastronomicznych, informujemy, że tymczasowo zamykamy przestrzeń Barbary dla odwiedzających. Tymczasem, kawiarnia ETNO CAFÉ powraca z zamówieniami na wynos (pon. – sob. 8:00-20:00, nd. 9:00-20:00).

Spotkania i warsztaty 

Bez obaw, program realizacji działań kulturalnych w Barbarze pozostaje bez zmian. Wstęp na spotkania i warsztaty będzie możliwy na pół godziny przed planowanym rozpoczęciem. Wstęp na wydarzenia jest wolny, jednak z uwagi na nasze wspólne bezpieczeństwo na wszystkie spotkania obowiązują zapisy, TUTAJ. Rejestracja rozpoczyna się na tydzień przed wydarzeniem, o godzinie 12:00. Biorąc pod uwagę ograniczoną liczbę uczestników spotkania są także transmitowane na Facebooku Barbary (z wyjątkiem zajęć warsztatowych).

Infopunkt / kasa biletowa

Pytania o wydarzenia kulturalne prosimy kierować na adres: infopunkt[at]strefakultury.pl. Zapraszamy także do kontaktu telefonicznego pod numerem: 71 712 75 74 (pon. – sob., 12:00 – 18:00), a w kwestii biletów na wydarzenia organizowane przez Strefę Kultury Wrocław prosimy pisać na skrzynkę: rezerwacje[at]strefakultury.pl.

Do zobaczenia niebawem!

Zespół Barbary

- Czytaj także

p:33800