Login

Register

Login

Register

21.06.2018 Czwartek

Konkurs na najemcę lokalu gastronomicznego w Imparcie

Strefa Kultury Wrocław organizuje konkurs, który wyłonić ma nowego najemcę lokalu gastronomicznego w Imparcie. Jeśli chcesz wspólnie z nami dopisać nowy rozdział w bogatej historii tego miejsca i współtworzyć atrakcyjną przestrzeń dla gości – bistro w Imparcie czeka właśnie na Ciebie.

Zlokalizowany w Imparcie klub od lat jest miejscem spotkań uczestników licznych wydarzeń organizowanych w budynku i jego okolicach. Znakomite położenie – kulturalne serce Wrocławia, a przy tym bliskie sąsiedztwo urzędów Wojewódzkiego i Marszałkowskiego, kampusu Politechniki Wrocławskiej czy Uniwersytetu Wrocławskiego oraz Hydropolis czynią z Impartu centrum integracji różnych środowisk. Za dnia w budynku odbywają się spotkania biznesowe oraz wydarzenia adresowane do dzieci, w godzinach popołudniowych i wieczornych Impart kieruje swoją ofertę do dorosłych. Zróżnicowanie tematyczne i rozłożenie wydarzeń na różne pory dnia gwarantują praktycznie ciągły ruch w budynku – a tym samym w dogodnie zlokalizowanym klubie.

Impart dysponuje dwiema scenami: zdolną pomieścić blisko 600 osób teatralną oraz nieco mniejszą kameralną, obie często wypełnione do ostatniego miejsca. Budynek jest miejscem licznych spektakli, konferencji i warsztatów, których uczestnicy chętnie spędzają przerwy właśnie w klubie. Wyposażenie w infrastrukturę sceniczną czyni z niego dodatkową przestrzeń koncertową oraz konferencyjną. Ze względu na profesjonalną organizację oraz dobrą akustykę sal Impart cieszy się uznaniem swoich gości. Opinia o miejscu przekłada się także na pozytywny wizerunek klubu. Mamy nadzieję wspólnie go podtrzymać, tworząc przestrzeń o wyjątkowej atmosferze.

Wszystkich zainteresowanych współpracą zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami konkursu oraz do składania ofert. Niezbędne informacje znajdują się TUTAJ

W razie pytań prosimy o kontakt:
Paulina Dufrat, +48 506 130 702, paulina.dufrat@strefakultury.pl

- Czytaj także

p:11132