17.07.2018 Wtorek

Konkurs na najemcę lokalu gastronomicznego w Imparcie. Nowe zasady i cena

Strefa Kultury Wrocław ogłosiła konkurs, który ma na celu wyłonienie nowego najemcy klubu mieszczącego się w Imparcie przy ul. Mazowieckiej 17. Oferujemy atrakcyjny lokal położony w kulturalnym sercu miasta, który ma potencjał, by stać się jednym z najmodniejszych miejsc we Wrocławiu.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom i mając świadomość, że lokal wymaga przeprowadzenia remontu, proponujemy niską cenę wynajmu 2 500 PLN netto (12,95 PLN netto/m2). Oddajemy w Państwa ręce lokal wraz ze sceną, umożliwiającą organizowanie niewielkich imprez kulturalnych. Wnętrze czeka na pomysł, nową aranżację, w przygotowaniu której służymy radą i doświadczeniem oraz jesteśmy otwarci na współpracę. Zależy nam, by miejsce odzyskało świeżość i nabrało nowego charakteru i było przestrzenią kreatywnej ekspresji.

Za dnia w budynku odbywają się w nim spotkania biznesowe oraz wydarzenia adresowane do dzieci, w godzinach popołudniowych i wieczornych Impart kieruje swoją ofertę do dorosłych. W 2017 w imprezach organizowanych w Imparcie uczestniczyło blisko 45 tysięcy osób. Zróżnicowanie tematyczne i rozłożenie wydarzeń na różne pory dnia gwarantują praktycznie ciągły ruch w budynku, a tym samym w dogodnie zlokalizowanym klubie. Impart dysponuje dwiema scenami – zdolną pomieścić blisko 600 osób teatralną oraz nieco mniejszą kameralną. Obie często są wypełnione do ostatniego miejsca.

Ze względu na profesjonalną organizację oraz dobrą akustykę sal Impart cieszy się uznaniem swoich gości i jest miejscem, do którego chętnie się wraca. Opinia o instytucji przekłada się także na pozytywny wizerunek klubu jako atrakcyjnego miejsca wyróżniającego się przyjazną atmosferą dla swoich gości.

W dniach 19-20 lipca o godzinie 10:00 zapraszamy do uczestnictwa w wizji lokalnej, która pozwoli zapoznać się ze stanem technicznym pomieszczeń.

Wszystkich zainteresowanych współpracą zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami konkursu oraz do składania ofert. Niezbędne informacje znajdują się TUTAJ. Termin składania ofert mija 31 lipca.

W razie pytań prosimy o kontakt:
Paulina Dufrat, +48 506 130 702, paulina.dufrat@strefakultury.pl

Tagi: