Login

Register

Login

Register

5.06.2019 Środa

„Lives in Between” – dzień otwarty w OP ENHEIM

Lives in Between to interdyscyplinarny projekt artystyczny, poświęcony analizie i refleksji nad istniejącymi podobieństwami między Berlinem a Wrocławiem. Jego celem jest ukazanie relacji między przestrzenią, czasem i przeszłością, dla której OP ENHEIM stanowi punkt wyjścia do dalszej analizy, która poświęcona zostanie obecnej i istotnej w obu miastach architekturze Hansa Poelziga.

 

fot. Louis Volkmann

8 czerwca po odrestaurowanych, jak i zupełnie nowych przestrzeniach dawnego Domu Oppenheimów oprowadzać będzie przewodniczka Renata Bardzik-Miłosz, a towarzyszyć będą jej Anna Katalin Németh, Ola Pinchbeck, Jakub Olejnik, Darek Dżugan oraz – za pośrednictwem materiału video – Louis Volkmann. Przed lub po spacerze zapraszamy na chwilę relaksu do przygotowanej na Placu Solnym strefie, gdzie o godzinie 16.00 odbędzie się performance wieńczący projekt.

Oprowadzania odbędą się w godzinach:

1 termin: 12:00 –13:10
2 termin: 13:15 –14:25
3 termin: 14.30 –15:40 // brak miejsc

Z uwagi na komfort zwiedzania ilość miejsc jest ograniczona. Obowiązują zapisy: visit@openheim.org 

Projekt powstał w ramach Berlin_forum kultury_Wrocław zainicjowanego i realizowanego przez Convivium Berlin e.V., Kulturzug / Pociąg do kultury, Strefę Kultury Wrocław w ramach programu AIR Wro – przy współpracy z OP ENHEIM. Projekty Lives in Between oraz The Space in Between są wspierane i finansowane przez Senat Miasta Berlina ds. Kultury i Europy.

W ramach projektu w dniach 6 –7.06.2019 odbędą się bezpłatne warsztaty taneczno-ruchowe (brak miejsc), które poprowadzą tancerze i performerzy: Anna Katalin Németh i Oliver Pinchbeck.

Więcej o warsztatach: The Space in Between

Tagi:

Muzyka

- Czytaj także

Popularne wydarzenia

Zobacz więcej
28.02.2020

Peter J. Birch – koncert

Pracownia Komuny Paryskiej 45, ul. Komuny Paryskiej 45 Zobacz na mapie
20.03.2020

Wrocławski Kongres Kultury 2020

Centrum Sztuk Performatywnych Piekarnia, ul. Księcia Witolda 62-67
Zobacz na mapie
p:18887