Login

Register

Login

Register

15.02.2019 Piątek

Nabór na nowego menadżera Pracowni Komuny Paryskiej 45 otwarty

Ruszył nabór na nowego menadżera Pracowni Komuny Paryskiej 45 – kulturalnej przestrzeni na Przedmieściu Oławskim, będącej jedną z lokalizacji Strefy Kultury Wrocław. Konkurs skierowany jest do osób i podmiotów, które zgłoszą swoje pomysły na działalność Pracowni od lipca 2019 do grudnia 2020 roku. Nabór potrwa do 10 marca.

Pracownia to miejsce na działania artystyczne oraz platforma wymiany doświadczeń pomiędzy lokalną społecznością a zaproszonymi tam artystami i animatorami. Podejmowane działania mają na celu przede wszystkim zachęcenie do udziału w kulturze.

Zostań menadżerem Pracowni Komuny Paryskiej 45

Dzięki otwartej formule w konkursie mogą wziąć udział zarówno mieszkańcy Przedmieścia, jak i innych części Wrocławia, a także organizacje pozarządowe, spółdzielnie socjalne, podmioty gospodarcze oraz osoby z innych miejscowości. Kandydaci na gospodarzy muszą przedstawić swój pomysł na program Pracowni od 1 lipca 2019 roku do 15 grudnia 2020 roku. Propozycja powinna angażować i aktywizować mieszkańców, nie musi jednak być bezpośrednią kontynuacją działań prowadzonych we wcześniejszych latach. Zwycięzcy na realizację swojej inicjatywy otrzymają wsparcie finansowe w wysokości 65 tysięcy złotych brutto. Zostaną też zwolnieni z opłat za czynsz i media, a do ich dyspozycji oddane będzie wyposażenie techniczne Pracowni. Przez cały czas trwania projektu nowi menadżerowie będą mogli liczyć na pomoc koordynatorów programu Sąsiadujemy i Strefy Kultury Wrocław. Zgłoszenia przyjmowane są od 10 lutego do 10 marca. Wyniki konkursu ogłoszone zostaną 22 marca 2019 roku.

Regulamin konkursu i formularz wniosku 

- Czytaj także

p:16097