Login

Register

Login

Register

21.09.2020 Poniedziałek

Nowa data spotkania z Leszkiem Możdżerem w ramach „Dogrywek” w Barbarze

Barbara informuje: z przyczyn od nas niezależnych spotkanie odbędzie się 9 października (piątek), a nie jak pierwotnie planowano 22 września. Startujemy punktualnie o 17:00.

Leszek Możdżer, materiały prasowe

Maciej Przestalski i Bartek Zubik, fot. Marcin Szczygieł

Zarezerwowane miejsca zachowują ważność

Wszystkie zapisy zachowują ważność, a osoby, które się zarejestrowały będą mogły uczestniczyć w wydarzeniu w nowym terminie. Zainteresowani otrzymają wiadomość z prośbą o potwierdzenie chęci uczestnictwa w spotkaniu, które zostało przeniesione na kolejny miesiąc. Dyskusja z kompozytorem odbędzie się w przeddzień koncertu w ramach Jazzu nad Odrą: Jazz Forum Talents | Możdżer – Lemańczyk – Łosowski.

Rozmowa z Leszkiem jest inauguracją jesiennego semestru rozmów wokół muzyki – „Dogrywek”, które odbywają się w Barbarze, więcej o wydarzeniu TUTAJ. Niezmiennie, spotkanie poprowadzi wrocławski dziennikarz muzyczny Radia RAM i Radia Wrocław Kultura, nasz ulubiony Pan od muzyki, Maciek Przestalski.

Wstęp na wydarzenie jest wolny, jednak z uwagi na nasze wspólne bezpieczeństwo na spotkanie obowiązują zapisy. Dobra wiadomość jest taka, że rejestracja wciąż trwa, a biorąc pod uwagę ograniczoną liczbę uczestników spotkanie będzie również transmitowane na Facebooku Barbary oraz Strefy Kultury Wrocław.

~ zapisz się! ~

Dogrywki, w jesiennej odsłonie, staną pod znakiem jazzu. Do zobaczenia!

- Czytaj także

p:32877