Login

Register

Login

Register

14.08.2019 Środa

Osiedlowe muzykowanie na Szczepinie! Dołącz do sąsiedzkich jam sessions!

Autor: Strefa Kultury Wrocław

Letnia propozycja dla amatorów nucenia pod prysznicem, muzyków i wokalistów! W sierpniu i wrześniu zapraszamy na Szczepin na osiedlowe granie i śpiewanie w plenerze.

Jam Szczepin to (nie)klasyczne jam session, które zaczynać będziemy od profesjonalnego rozśpiewania i ćwiczeń emisyjnych z Alicją Janosz, a następnie będziemy jamować w plenerze do wieczora! Na osiedlowe jamowanie zapraszamy co drugą niedzielę sierpnia i września na Skwer św. Damiana de Veuster. Poziom umiejętności nie gra roli – każdy z uczestników otrzyma śpiewnik z tekstem i chwytami. Rozśpiewani i przygotowani wykonamy około 20 piosenek popularnych, harcerskich i żeglarskich. 

Jeśli uwielbiasz śpiewać a nie masz gdzie, to wydarzenie jest dla Ciebie! Jeśli lubisz słuchać jak inni śpiewają, to wydarzenie jest dla Ciebie! Jeśli chcesz spędzić sobotni wieczór z sąsiadami, to wydarzenie jest na pewno dla Ciebie!

Najbliższy jam już w niedzielę 18 sierpnia – jak zwykle o 19:00 na skwerze św. Damiana de Veuster. Zdjęcia z poprzedniego muzycznego spotkania znajdziecie poniżej.

Kolejne spotkania – 1, 15 i 29 września o 19:00.

 
Projekt realizowany jest we współpracy z Programem Mikrogranty

- Czytaj także

p:21196