Login

Register

Login

Register

17.04.2019 Środa

Poznaj swój park, truchtając!

Grupa nieformalna Slow Jogging Wrocław rusza ze swoim projektem "Slow Jogging Wrocław-Fabryczna vol. II, czyli truchtając, poznaj swój park!" W ramach swoich działań zaprasza wszystkich do wspólnego truchtania w rytmie niko-niko i poznawania pięciu parków na terenie dawnej dzielnicy Fabryczna. 

Fot. Jerzy Wypych

Projekty wybrane w pierwszym mikrograntowym naborze w 2019 roku ruszają w miasto, a wśród nich druga odsłona plenerowego  projektu – Slow Jogging Wrocław-Fabryczna vol. II, czyli truchtając, poznaj swój park! Zapraszamy do wspólnego, niedzielnego truchtania w pięciu parkach dawnej dzielnicy Fabryczna!

Pierwsze spotkanie już 28 kwietnia od godz. 15:00, w Parku Zachodnim – spotykamy się za wejściem głównym do parku, przy ul. Lotniczej 37, przystanek Park Zachodni. W maju i czerwcu będzie szansa na lepsze poznanie Parku Leśnickiego (12 maja), Parku Grabiszyńskiego (26 maja), Parku Pilczyckiego (9 czerwca) i Parku Tysiąclecia (23 czerwca).  

Nie trzeba się obawiać! Technika, jaką proponują koordynatorki projektu, pozwala na swobodną rozmowę podczas truchtu, czyli nie trzeba mieć kondycji, żeby spokojnie przebiec trasę. Spotkania pozwolą nie tylko poznać technikę slow joggingu, wspólnie pobiegać w odpowiednim dla każdego/ej tempie, ale też poznać historię przemierzanych przestrzeni rekreacyjnych. Podczas truchtu dziewczyny opowiedzą Wam historie związane z każdym z czterech parków, a następnie zachęcą do ćwiczeń Pilatesu i gimnastyki twarzy! 

Serdecznie zapraszamy!

Kontakt do organizatorek i zapisy na spotkania:

Zgłoszenia przyjmujemy poprzez formularz: http://bit.ly/2GcVKZ8

Kontakt: mail: slowjoggingwroclaw@gmail.com; mikrogranty@strefakultury.pl
telefon: 603-195-795 lub 516-580-759

Więcej informacji: FB: Slow Jogging

Projekt jest realizowany w ramach Programu Współorganizacji Projektów Mikrogranty.

- Czytaj także

p:17616