10.02.2021 Środa

Premiera „Amazon Burns” w Imparcie odwołana

Szanowni Państwo, z przyczyn technicznych jesteśmy zmuszeni odwołać zaplanowaną na 27 marca premierę „Amazon Burns”. Jednocześnie informujemy, że producenci spektaklu zdecydowali się pokazać go w innej przestrzeni. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami.

Zaplanowana na 27 marca premiera spektaklu Przemka Wojcieszka „Amazon Burns” nie odbędzie się. Z przyczyn technicznych jesteśmy zmuszeni odwołać wydarzenie. Pieniądze za zakupione bilety zostaną Państwu zwrócone w ustawowym terminie.

Osoby, które kupiły bilet w kasach Strefy Kultury Wrocław, mogą zwrócić je w miejscach zakupu lub przesłać wyraźne zdjęcie biletów i wypełniony formularz dostępny na tej stronie.

Osoby, które zakupiły bilety on-line poprzez stronę www.strefakultury.pl, otrzymają zwrot automatycznie. Zwrot środków nastąpi zgodnie z Art. 15zp.

Osoby, które kupiły bilety w serwisie Eventim.pl proszone są o kontakt za pośrednictwem formularza dostępnego tutaj

Jednocześnie informujemy, że producenci spektaklu zdecydowali się zorganizować premierę „Amazon Burns” w innej przestrzeni. Spektakle odbędą się 12 i 13 marca. Wszystkie informacje znajdą Państwo na stronie www.okis.pl oraz na facebookowym profilu Ośrodka Kultury i Sztuki.

- Czytaj także

Polecamy

Zobacz więcej