Login

Register

Login

Register

8.11.2019 Piątek

Spektakl „W poszukiwaniu miłości” przełożony. Znamy nową datę

Strefa Kultury Wrocław oraz Teatr TUiTERAZ informują o zmianie daty spektaklu "W poszukiwaniu miłości". Zaplanowane pierwotnie na 9 grudnia wydarzenie ze względów logistycznych zostało przeniesione na 23 stycznia.

Bilety zakupione na termin 9 grudnia zachowują ważność. Jednocześnie informujemy, że w sprzedaży bilety na styczniowy spektakl są jeszcze dostępne.

Jeśli nowa data nie będzie Państwu odpowiadać, prosimy o zwrot biletów do 20 listopada.

Zasady zwrotu biletów:

  • bilety zakupione online poprzez stronę Strefy Kultury Wrocław – prosimy o kontakt na adres bow@strefakultury.pl. W treści maila prosimy podać numer ID transakcji;
  • bilety zakupione w kasach w Barbarze lub Imparcie – wejściówki można zwracać osobiście w godzinach pracy kas.

W kasach Strefy Kultury Wrocław w Imparcie i w Barbarze nadal są dostępne wejściówki na spektakl „W poszukiwaniu miłości”. Bilety można nabyć także online.

„W poszukiwaniu miłości”

Już 23 stycznia na scenie Impartu w przezabawnym spektaklu, wystąpią wybitni aktorzy znani z filmów i seriali. „W poszukiwaniu miłości” to historia dwóch przyjaciół w średnim wieku, ceniących sobie spokój i minimalistyczny styl życia. W niespodziewanym momencie w życiu jednego z nich pojawia się tajemnicza pianistka, to wydarzenie powoduje kaskadę zmian w życiu całej trójki. Jednak czy są to zmiany na lepsze? Czy tak łatwo jest po prostu „zamknąć za sobą drzwi” i zacząć wszystko od nowa? Sztuka charakteryzuje się niejednoznacznym poczuciem humoru, zarówno bawi jak i skłania do refleksji. Spektakl trzeba zobaczyć z wielu powodów – interesujący tekst, znakomici aktorzy (w obsadzie znajdują się Jacek Braciak, Katarzyna Herman i Michał Sitarski), zaskakująca w swojej prostocie scenografia a na deser niebanalne muzyczne aranżacje Czesława Mozila. Prawdziwa uczta dla duszy, oczu i uszu.

Spektakl wielokrotnie nagradzany w kraju i za granicą.

Czas trwania 1 godz. 40 min. z przerwą.

Rezerwacje grupowe możliwe pod nr tel: 507 009 971 lub mailowo: rezerwacjebiletow@adres.pl.

- Czytaj także

p:24175