Login
Register

Login
Register

9.10.2018 Wtorek

Stanisława Celińska zaśpiewa w Imparcie

Już 26 października w Sali Teatralnej Impartu wystąpi Stanisława Celińska. Artystka wraz ze swoim zespołem zaprezentuje materiał z tegorocznego albumu "Malinowa...".

fot. Piotr Grzybowski

„Malinowa…” to nowa studyjna płyta niepowtarzalnej i charyzmatycznej Stanisławy Celińskiej, na którą złożyło się 14 premierowych utworów. Wyczekiwaną przez fanów następczynię podwójnie platynowej „Atramentowej” zainspirowały spotkania i rozmowy z fanami.

Stanisława Celińska kontynuuje docenioną już przez publiczność rolę doskonałej pieśniarki, która wie jak przyciągnąć słuchacza i na czas koncertu wprowadzić w kameralny nastrój.

W warstwie tekstowej materiał to w większości autorskie teksty Stanisławy Celińskiej i trzy piosenki napisane przez Dorotę Czupkiewicz. Za muzykę, aranżacje i produkcję – podobnie jak przy poprzednich płytach – odpowiedzialny jest Maciej Muraszko, który tym razem wzbogacił ją o nowe brzmienia. Jedną z piosenek na płycie zaśpiewała w duecie z Piotrem Fronczewskim, na płycie gościnnie pojawił się także akordeonista Marcin Wyrostek.

Na koncert Stanisławy Celińskiej zapraszamy 26 października o 19:00 do Impartu. Bilety w cenach 70-90 PLN są już dostępne TUTAJ.

 

 

Tagi:

Muzyka

- Czytaj także

p:12468