Login

Register

Login

Register

2.07.2018 Poniedziałek

Światowe gwiazdy muzyki elektronicznej na Music Power Explosion

W przyszły weekend Wrocław zamieni się w światową stolicę muzyki elektronicznej. Na drugiej edycji festiwalu Music Power Explosion wystąpią m.in. takie gwiazdy jak Tiesto, Steve Aoki, Zedd, Don Diablo i Afrojack. Organizatorzy gwarantują niezapomniane emocje i widowisko na światowym poziomie. 

Już w przyszły weekend Wrocław zamieni się w stolicę muzyki elektronicznej. Tiësto, Steve Aoki, Afrojack, Zedd, Don Diablo, Blinders i DJ Kuba & Neitan – oto artyści, którzy wystąpią podczas organizowanej na Stadionie Wrocław drugiej edycji festiwalu Music Power Explosion. – Nie było do tej pory w Polsce wydarzenia, które zgromadziłoby aż tak znanych i czołowych przedstawicieli tego gatunku w jednym dniu, na jednej scenie – komentuje Izabela Olek z agencji Prestige MJM, która wspólnie ze Strefą Kultury Wrocław zorganizuje to wyjątkowe wydarzenie.

Music Power Explosion to nie tylko gwarancja olbrzymiej dawki najlepszej muzyki elektronicznej, ale także uczta dla oczu. Na płycie stadionu powstanie ogromna scena z gigantycznymi ekranami ledowymi. Całe wydarzenie będzie wzbogacone w zaawansowane efekty pirotechniczne i laserowe, które sprostają wymaganiom największych artystów.

Poznaliśmy już kolejność występów artystów podczas przyszłotygodniowej imprezy. Bramy stadionu zostaną otwarte o 15:15. O 16:10 na scenie pojawi się duet DJ Kuba & Neitan. Zaraz po nich zaprezentuje się Blinders. Set międzynarodowych didżejów rozpocznie Afrojack, później za konsolą stanie Don Diablo, a zaraz po nim Zedd. Steve Aoki szykuje dodatkowe atrakcje – artysta będzie rzucał w stronę publiczności… tortami.

Agencja Prestie MJM promuje festiwal nowym spotem prezentującym wizerunki wszystkich gwiazd. Wideo prezentujemy poniżej

Bilety na Music Power Explosion wciąż są do nabycia za pośrednictwem stron Prestige MJM oraz eBilet.pl. Ich ceny wynoszą 299 PLN (miejsca stojące na płycie stadionu) oraz 315 PLN (miejsca siedzące na trybunach). W sprzedaży są także wejściówki VIP w cenie 699 PLN. Z okazji X-lecie istnienia agencja Prestige MJM przygotowała promocję dla fanów. Dzięki niej do 5 lipca macie szansę nabyć wejściówki na płytę za jedyne 100 PLN. Szczegóły akcji promocyjnej znajdziecie TUTAJ.

 

- Czytaj także

p:11340