8.03.2018 Czwartek

Tektura i papier – rodzinne warsztaty wracają do Barbary

Zapraszamy na wielkoformatowe, artystyczne warsztaty dla dzieci (4–10 lat) oraz ich opiekunów. W sobotnie popołudnia będziemy inspirować się sztuką oraz działać wielkoformatowo, konstruując z papieru i tektury.

W tym semestrze wspólnie stworzymy kukiełkowy spektakl, zaopiekujemy się papierowym ogrodem, odwiedzimy artystów w ich pracowni, otworzymy fabrykę kolorów i udamy się w podróż na odległe kontynenty! Jeśli więc lubicie malować, budować, eksperymentować, wzajemnie się inspirować oraz współtworzyć – zapraszamy do działań z rozmachem!

Warsztaty prowadzi Katarzyna Bury – psycholog, pedagog i animator kultury.

Udział w warsztatach jest bezpłatny, obowiązują zapisy – prosimy o przesłanie imienia oraz wieku dziecka oraz informacji o wybranej godzinie spotkania na adres: tekturowo@gmail.com.

Zapisy na poszczególne warsztaty rozpoczynamy w tygodniu poprzedzającym spotkania. Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc nie przyjmujemy rezerwacji na cały cykl spotkań.

Zajęcia odbywają się w Barbarze (ul. Świdnicka 8B). O godzinie 11:00 rozpoczną się warsztaty dla dzieci w wieku 4 – 6 lat (spotkania trwają 45 minut), z kolei o godzinie 13:00 – warsztaty dla dzieci w wieku 6 – 10 lat (spotkania trwają 90 minut).

Tektura i papier w semestrze wiosenno-letnim:
17.03 | Fabryka kolorów
24.03 | Plac zabaw dla guzika
7.04 | Moc papieru
21.04 | Architektura wiosny
12.05 | Maska z pudełka
26.05 | Przestrzenne książki
9.06 | Tekturowy spektakl
23.06 | Nowy porządek świata

Organizatorem warsztatów „Tektura i papier” jest Strefa Kultury Wrocław.