Login

Register

Login

Register

18.05.2020 Poniedziałek

To już ostatni tydzień spotkań w Barbarze przed letnią przerwą

Kolejny semestr cykli spotkań i warsztatów powoli dobiega końca. W tym tygodniu spotkamy się jeszcze dwa razy.

Filip Marek fot. Marcin Szczygieł

Katarzyna Bury fpt. Marcin Szczygieł

Nie martwcie się jednak, na pewno wrócimy z nowymi propozycjami jesienią! A poza tym, zawsze możecie obejrzeć zapisy transmisji spotkań, w których nie uczestniczyliście – archiwizujemy na Facebooku oraz YouTubie.

Co jeszcze przed nami?

21.05 Akademia Miejskiego Ogrodnika: Z kamerą wśród roślin | LIVE

Filip Marek na ostatnie spotkanie zaprasza do tajemniczego ogrodu…
Zanim spakuje swoje kwieciste koszule i letnie klapeczki na wakacje, otworzy dla Was Ogród Botaniczny Uniwersytetu Wrocławskiego.

Warto zostać w domu i odkryć piękno Ogrodu, czyli „żywego muzeum”, a zarazem ośrodka naukowego i dydaktycznego oraz ulubionego miejsca wypoczynku wrocławian. Jest drugim (po ogrodzie krakowskim) najstarszym tego typu ogrodem w Polsce! Pan Kwiaciarz nie zakończy cyklu wyjściem po angielsku!

23.05 Tektura i papier: Spotkania z książką + domowe warsztaty

Co w ramach ostatniego spotkania przygotowała Kasia Bury?
Bohaterami czwartego odcinka staną się książki o kolorach. Zanurzając się coraz dalej w temacie Kasia zaprosi Was na  szybki kurs z historii sztuki. Pokaże jak wyłowione pomysły na poczekaniu przenieść do wymiaru konstrukcyjno-praktycznego. Już teraz szykujcie farby, papier, klej i nożyczki!

Jeśli macie ochotę na więcej albo nie zdążyliście obejrzeć poprzednich spotkań, zaglądajcie na kanał YT i do wydarzeń na FB.

Więcej o cyklach do przeczytania – TUTAJ.

 

 

 

- Czytaj także

p:29524