28.08.2020 Piątek

„Wakacje z Radiem RAM” ponownie na żywo z placu Społecznego

Jesień w Imparcie i szczegóły Dnia Trójkąta - te dwa tematy zdominują dzisiejsze studio "Wakacji z Radiem RAM", którego już od 17:00 będzie można posłuchać na żywo z placu Społecznego.

fot. Pat Dzwonkowska

Pierwszym gościem Piotra Bartysia będzie Krzysztof Maj, Dyrektor Generalny Strefy Kultury Wrocław, który opowie o jesiennych planach instytucji, w tym o jej flagowych festiwalach – Jazzie nad Odrą oraz Dziecinadzie. Jeszcze przez kilka tygodni zapraszamy naszą publiczność na Letnią Scenę Impartu, na której gramy w każdy weekend, ale wraz z nadejściem jesieni ponownie ugościmy Państwa we wnętrzach budynku przy Mazowieckiej 17. Zanim jednak to się stanie, zapraszamy na huczne pożegnanie lata i pierwszy od pół roku spektakl „Leningrad”, który zagramy w podwórku Impartu 19 września. Bilety na to wydarzenie są już w sprzedaży. O szczegółach na antenie Radia RAM kilka minut po 17:00 opowie Krzysztof Maj.

W „Wakacjach z Radiem RAM” pojawią się także Kasia Okruszko i Kajetan Buturlak – członkowie ekipy organizującej Dzień Trójkąta. Tegoroczna edycja odbędzie się już 5 września. W bogatym programie wydarzenia znajdują się m.in. cztery spacery z przewodnikami (w tym jeden z tłumaczony na polski język migowy), spływy kajakowe, legendarna Trójkonada, zielone warsztaty hafciarskie, pokaz filmu, a także koncerty grup Oxford Drama i Fox in the Box. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej, koniecznie słuchajcie RAM-u od 17:00.