Login

Register

Login

Register

6.02.2020 Czwartek

WROsound 2020: poznaliśmy kolejnych artystów

Na początek sporo elektroniki z żywymi instrumentami i trochę hip-hopu. Meek, Oh Why?, Thylacine i MIN t dołączyli do tegorocznej edycji festiwalu WROsound.

17 lipca

Zespół Meek, Oh Why? – często czerpiący inspiracje z muzyki elektronicznej, hip-hopu i nowoczesnego jazzu – przyjedzie do Wrocławia ze swoim nowym krążkiem „Zachód”.

Wokalista Mikołaj Kubicki i jego ekipa, tym razem proponują futurystyczne synthowe brzmienie w połączeniu z intrygującą liryką, co składa się na nowe oblicze muzyki balansującej między rapem a popem alternatywnym.

 

18 lipca

Drugiego dnia festiwalu zobaczymy m.in. Thylacine, francuskiego producenta muzyki elektronicznej, który słynie z żywiołowych live actów, w których wykorzystuje saksofon – instrument, na którym gra od 6 roku życia. Swoje płyty nagrywa w podróży. Debiutancki album „Transsiberian” powstał w pociągu pomiędzy Moskwą a Władywostokiem, drugi krążek „Roads” – w aluminiowej przyczepie zamienionej na studio nagrań, którą podróżował po Ameryce Południowej.

Drugi rzut artystów zamyka Martyna Kubicz  znana jako MIN t, wrocławska kompozytorka, pianistka, producentka i wokalistka stacjonująca w Berlinie. Na koncertach równocześnie śpiewa i gra na parze klawiszy, syntezatorach czy kontrolerze, co chwilę szokując publikę efektami i muzyczną różnorodnością. Jej ostatni singiel „No One Else” – z obrazującym go teledyskiem stworzonym we współpracy z Lumikko  –  jest zapowiedzią nowości wydawniczych artystki.

Nowi artyści dołączyli do ogłoszonego już WOODKIDA, który 19 lipca zagra na placu Społecznym koncert zamknięcia festiwalu. W sprzedaży są już bilety na ten występ oraz 3-dniowe karnety obejmujące koncerty od 17 do 19 lipca. Wkrótce do sprzedaży trafią karnety 2-dniowe oraz pojedyncze bilety na 17 i 18 lipca.

Więcej informacji na www.wrosound.com

WROsound 2020

17-19.07

plac Społeczny

- Czytaj także

Popularne wydarzenia

Zobacz więcej
28.02.2020

Peter J. Birch – koncert

Pracownia Komuny Paryskiej 45, ul. Komuny Paryskiej 45 Zobacz na mapie
20.03.2020

Wrocławski Kongres Kultury 2020

Centrum Sztuk Performatywnych Piekarnia, ul. Księcia Witolda 62-67
Zobacz na mapie
p:27265