Login

Register

Login

Register

31.07.2020 Piątek

Wyniki III naboru Wrocławskiego Programu Wydawniczego – ścieżka dla autorów 2020

W środę 15 lipca zakończył się kolejny nabór Wrocławskiego Programu Wydawniczego – ścieżka dla autorów. W trzeciej odsłonie programu wnioski złożyło 6 autorów.

Po etapie oceny formalnej, wnioski trafiły pod obrady czteroosobowej Komisji, złożonej z dwóch przedstawicieli Strefy Kultury Wrocław i dwóch przedstawicieli Wrocławskiego Domu Literatury. Podjęto decyzję o przyznaniu dofinansowania wszystkim zgłoszonym do programu osobom. Poniżej lista prezentująca pełne rozstrzygnięcie naboru:

1. Robert Gawłowski, 40 pkt.
2. Anna Kurek-Perzyńska, 40 pkt.
3. Bogusław Klimsa, 39 pkt.
4. Urszula Benka-Urbanowicz, 39 pkt.
5. Klara Nowakowska, 38 pkt.
6. Anna Adamowicz, 35 pkt.

Następny nabór do Wrocławskiego Programu Wydawniczego – ścieżka dla autorów odbędzie się w terminie 1 – 15 sierpnia 2020 r.

Wrocławski Program Wydawniczy – ścieżka dla autorów to ścieżka na czas kryzysu, wywołanego pandemią COVID-19. Jej celem jest wsparcie i pomoc wrocławskiemu środowisku literackiemu, jego przedstawicielom (osobom piszącym literaturę oraz ją tłumaczącym), którym koronawirus i wywołane z nim obostrzenia ograniczyły możliwości zarobkowe.

Więcej informacji na temat programu i możliwości zgłoszenia swojej kandydatury można znaleźć na stronie Wrocławskiego Programu Wydawniczego  w zakładce „Dokumenty”.

- Czytaj także

p:31346