Login

Register

Login

Register

9.09.2020 Środa

Uprzejmie prosimy o wypełnienie ankiety

Zapraszamy do wzięcia udziału w ankiecie, która pozwoli nam poznać wasze preferencje i oczekiwania względem organizowanych imprez.

Strefa Kultury Wrocław jako jedna z pierwszych instytucji w kraju przystosowała się do warunków pandemicznych, dopasowując swoją ofertę do  zaistniałej sytuacji ówczesnych możliwości. Po kilku miesiącach mniejszych koncertów organizowanych na osiedlach, na placu Społecznym oraz w podwórku przy Ruskiej 46, warsztatów online i webinarów wracamy do regularnych spotkań z wami, za którymi tak tęskniliśmy. Zależy nam na tym, bo jak najlepiej przygotować się do nich, dlatego zapraszamy do wzięcia udziału w ankiecie, która pozwoli nam poznać wasze preferencje i oczekiwania względem organizowanych imprez.

Nasz program obejmuje zarówno festiwale, koncerty czy przedstawienia teatralne, jak i warsztaty, czy  oraz wystawy. Każde z tych wydarzeń ma inną specyfikę, ale łączy je troska o wspólne bezpieczeństwo. Odpowiedzcie na 14 pytań, które pozwolą nam dopasować ofertę kulturalną do waszych potrzeb. Poinformujcie nas, czego oczekujecie, byśmy mogli odpowiednio się przygotować i zapewnić wam bezpieczny oraz komfortowy udział w naszych wydarzeniach.

- Czytaj także

Popularne wydarzenia

Zobacz więcej
27.09.2020

Kinematograf Wrocławski: „Wrocławska Szkoła Filmowa” – spacer filmowy

Miejsce zbiórki zostanie wysłane po rejestracji. Zobacz na mapie
9.10.2020

56. Jazz nad Odrą: Piotr Wojtasik: „VOICES”

Impart, sala teatralna
Mazowiecka 17
50-412 Wrocław
Zobacz na mapie
10.10.2020

56. Jazz nad Odrą: Jazz Forum Talents | Możdżer – Lemańczyk – Łosowski

Impart, sala teatralna
Mazowiecka 17
50-412 Wrocław
Zobacz na mapie
p:32550