Login

Register

Login

Register

10.12.2020 Czwartek

Zimowy numer „Niezbędnika” już dostępny!

Wywiady, przewodniki, podsumowania, fragmenty książki, kulturalne polecenia czy szarady standardowo czekają na was na kolejnych stronach magazynu online. 

Okładka zimowego wydania

To był bardzo specyficzny rok. Pierwszy raz od lat nie zostało opublikowane (kwietniowe) wydanie „Niezbędnika”, a numer marcowy z dnia na dzień w połowie miesiąca przestał być aktualny. Pierwszy raz niektóre numery były dostępne dla czytelników tylko w wersji cyfrowej – podobnie jest z tym wydaniem. Wreszcie: pierwszy raz z powodu pandemicznych restrykcji  listopadowy „Niezbędnik” został dostarczony do domów. Z tego miejsca redakcja „WNK” dziękuje wszystkim, którzy – mimo perturbacji i częstych zmian wydawniczych – wyczekiwali i wciąż na początku każdego miesiąca wyczekują „Niezbędnika” oraz chętnie go czytają. Magazyn powstaje właśnie z myślą o jego czytelnikach.

To był bardzo specyficzny rok. Sektor kultury – jak każdy sektor gospodarki – znalazł się w nieciekawym położeniu. Jednak branży kreatywnej trudno zarzucić brak kreatywności, dlatego nie mogliśmy narzekać na nudę. Świadczy o tym sam fakt, że co miesiąc redakcja miała tuzin pomysłów na artykuły i około setki wydarzeń do umieszczenia w kalendarium. Tak jest i tym razem – wywiady, przewodniki, podsumowania, fragmenty książki, kulturalne polecenia czy szarady standardowo czekają na was na kolejnych stronach magazynu.

To był bardzo specyficzny rok. Chyba nikt nie spodziewał się, że najpopularniejszym słowem w kulturze będzie „hybrydowy” lub „onlajny”. Na porządku dziennym było przenoszenie bądź odwoływanie wydarzeń, z czego nikt nie był do końca zadowolony, ale z wartością zdrowia i bezpieczeństwa polemizować nie można. Na szczęście rok 2020 mamy już prawie za sobą i pozostaje tylko mieć nadzieję, że 2021 przyniesie dużo zdrowia. I zdrowego rozsądku.

Zimowe  wydanie „Wrocławskiego Niezbędnika Kulturalnego” do pobrania TUTAJ

Tagi:

Niezbędnik

- Czytaj także

p:35187