Login

Register

Login

Register

23.11.2020 Poniedziałek

Zmiany w programie Impartu

W weekend rząd zdecydował o wydłużeniu okresu, w którym instytucje kultury mają pozostać zamknięte dla publiczności. W związku z tym jesteśmy zmuszeni wprowadzić zmiany do programu Impartu. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami.

Lady Pank, fot. M. Pańszczyk / Rock House

Po tym jak w trosce o nasze wspólne bezpieczeństwo zmieniliśmy listopadowy program Impartu, przenosząc część wydarzeń do sieci, a część przekładając na 2021 rok, teraz robimy to samo z imprezami zaplanowanymi na grudzień.

Koncert „O dwóch takich co ukradli księżyc” grupy Lady Pank, który miał się odbyć 12 grudnia, finalnie zostaje przeniesiony na wiosnę przyszłego roku. Wspólnie z zespołem szukamy teraz dogodnego terminu i podamy go w najbliższych dniach. Również w 2021 zapraszamy na spektakl „Scenariusz dla trzech aktorek” (pierwotnie planowaliśmy wydarzenie na 6 grudnia). W tym przypadku także pracujemy nad ustaleniem nowej daty i podamy ją Państwu najszybciej, jak to będzie możliwe.

W mikołajki nie możemy zaprosić najmłodszych widzów na spektakl „Gwiazdeczka” do Impartu, ale nie chcąc rozczarować naszej widowni zdecydowaliśmy o przeniesieniu przedstawienia do sieci. O szczegółach transmisji „Gwiazdeczki” poinformujemy Państwa w najbliższych dniach.

Wspólnie z zespołem Skalpel zdecydowaliśmy także o odwołaniu zaplanowanego na 4 grudnia koncertu w sali teatralnej Impartu. Bilety można zwracać w miejscu zakupu, szczegółowe informacje dotyczące terminów zwrotów podamy we wtorek.

Przypominamy, że już w najbliższą sobotę o 19:00 w Imparcie odbędzie się koncert „Thanks Jimi Symphonic” w wykonaniu Leszka Cichońskiego i jego przyjaciół, a także Orkiestry Filharmonii Sudeckiej. Wydarzenie będzie transmitowane na żywo na facebookowym profilu Strefy Kultury Wrocław.

- Czytaj także

p:34819