Wolontariusze! Witajcie w Strefie Kultury Wrocław!

Zapraszamy Was do zespołu realizatorów programu Strefy Kultury Wrocław. Przed Wami niepowtarzalna okazja na aktywne uczestnictwo w wydarzeniach kulturalnych we Wrocławiu i spojrzenie na ich organizację „od kulis”.

Szukamy osób odpowiedzialnych, aktywnych, potrafiących pracować w grupie. Chcemy tworzyć wyjątkowy zespół ludzi, którzy swoją aktywnością będą wspierali życie kulturalne naszego miasta. Zachęcamy do zapoznania się z obszarami działalności Strefy Kultury Wrocław: programami, festiwalami i innym wydarzeniami, których produkcją i promocją się zajmujemy.

W ramach programu wolontariatu przewidujemy zarówno współpracę długoterminową, jak i akcyjną (przy wybranych pojedynczych wydarzeniach).

Co zrobić, by zostać wolontariuszem?

Krok 1.  Wypełnij  formularz zgłoszeniowy.
Krok 2. W formularzu poinformuj nas m.in. o swoim doświadczeniu, zainteresowaniach,  dyspozycyjności.
Krok 3.  Ten krok należy do nas. Odezwiemy się do Ciebie, będziemy informowali o bieżących rekrutacjach i wydarzeniach.
Krok 4.  Wspólnie zdecydujemy o zakresie współpracy.

Co dajemy od siebie?

• Szkolenia ogólne i stanowiskowe
  • Zaświadczenie o udziale w wolontariacie
  • Możliwość udziału w wydarzeniach kulturalnych
  • Szansę na aktywne uczestnictwo w organizacji projektów kulturalnych
  • Wydarzenia integracyjne
  • Możliwość zdobywania wiedzy w nowych dziedzinach
  • Szansę na nawiązanie nowych, inspirujących znajomości

Tworzymy przestrzeń dla obywatelskiej i społecznej aktywności, oferując jednocześnie możliwość rozwoju, kontakt z międzynarodowym środowiskiem, szereg ciekawych zadań oraz mnóstwo niezapomnianych wrażeń. Każdy z Was jest dla nas bezcennym źródłem inspiracji, pozytywnej energii i wiary w sukces naszych projektów.

Dołączcie do nas!

Zapraszamy do kontaktu – na wszelkie pytania odpowie Aleksandra Stachura (wolontariat@strefakultury.pl).

Adres zamieszkania:

Praca i wykształcenie: