Login
Register

Login
Register

Budzimy się pod niebem Wrocławia

Energiczna grupa „TriMamy” chce rozbudzić mieszkanki i mieszkańców Wielkiej Wyspy zapraszając do udziału w cyklu spotkań slow joggingu. W ramach działań będzie można potruchtać w spokojnym, marszo-biegowym rytmie po zielonych terenach Śródmieścia, wymienić się sportowymi rzeczami, ubraniami, z których już nie korzystacie  i wspólnie przygotować zdrowe przekąski. Inicjatorki chcą też razem z uczestnikami opracować fit-przepiśnik z poradami i przepisami na smaczne i zdrowe posiłki.  Jeśli macie chęć poruszać się w trakcie wakacji aktywnie, ale w rytmie slow, czeka na Was szereg letnich  treningów połączonych z rozgrzewką i rozciąganiem mięśni po biegach. Do zobaczenia na śródmiejskich ścieżkach!

W planie mamy 9 WAKACYJNYCH TRENINGÓW w każdą sobotę lipca i sierpnia (6, 13, 20 i 27.07 oraz 3, 10, 17, 24 i 31.08). Działamy niezależnie od pogody!

Zaczynamy rozgrzewką o godzinie 9:00, następnie maszerujemy/biegniemy w rytmie slow + marszobiegi. Trening kończymy stretchingiem, a także zdrowym poczęstunkiem oraz lekkimi napojami (napary, lemoniady, naturalne izotoniki). DODATKOWE ATRAKCJE planujemy na 3 wybranych treningach:

20 lipca - wykład o mięśniach dna miednicy

27 lipca - wymiana ubrań sportowych

24 sierpnia - spotkanie kulinarne - zdrowe przysmaki

Miejsce: spotkania przy ścieżce zdrowia przy wałach przeciwpowodziowych Wielkiej Wyspy, obok Pętli Sępolno; trasa biegowa: „Między mostami” o długości 5900 m, która znajduje się między mostami Jagiellońskimi i mostem Swojczyckim

Projekt realizowany jest w ramach Edycji 20. Programu Współorganizacji Projektów Mikrogranty.p:19442