Spektakl multimedialny „Ubierz mnie w słowa”

Spektakl multimedialny "Ubierz mnie w słowa" realizowany był przez grupę nieformalną, która w sposób oryginalny i świeży chce popularyzować różnorodne dziedziny sztuki,  zazwyczaj bardzo rzadko prezentowane w połączeniu ze sobą. Mowa zwłaszcza o idei przenikania się recytowanej poezji z fabułą, ruchem scenicznym, muzyką i kostiumami, animowanymi przez modelki. Do pracy nad spektaklem zaproszono głównie wrocławskich artystów, zarówno ci z większym doświadczeniem, jak i ci początkujący. Tym samym mieli okazję zmierzyć się z przestrzenią sceniczną, poznać warsztat teatralny i rozwijać swoje artystyczne zainteresowania.

Spektakl wystawiono w Barbarze 27 listopada 2016 roku, wystąpili w nim: Anna Kurek-Mikołajczyk, Mariusz Kusion, wokalistka, Natalia Borysiewicz oraz modelki. Całość reżyserowana była przez Aleksandrę Gisges-Dalecką oraz Liliannę Ponę. 

Partnerzy: Portal PoeciPolscy.pl, Fundacja Duży Format (Warszawa), Stowarzyszenie Alternatywni (Elbląg), RattyAdalan (Szczecin), Galeria Sztuki i Miejsce Spotkań Ślimak (Wrocław), Yaxa (Kraków), Fundacja Art Forum (Kraków), magazyn o sztuce "Horyzont", Barbara - Infopunkt, kawiarnia, kultura (Wrocław), czasopismo Pro Arte (Poznań), Fundacja Otwartych na Twórczość (Poznań)

Projekt realizowany był w ramach Programu Współorganizacji Projektów mikroGRANTY ESK 2016