Warsztaty projektowania gier planszowych „Miasto na planszy”

Warsztaty projektowania gier planszowych "Miasto na planszy" - cykl warsztatów zgłoszony przez Agnieszkę, pozwolił na  zaprojektowanie kooperacyjnej gry planszowej. W czasie spotkań uczestnicy mieli szansę poznać zasady, taktyki i mechanizmy wykorzystywane w grach planszowych, nauczyli się planować, współtworzyć oraz wcielać w życie swoje pomysły. Gra stworzona przez osoby zaangażowane w projekt jest bezpłatnie udostępniona w formie umożliwiającej samodzielny wydruk.

Warsztaty odbywały się w lipcu i sierpniu.

Efektem warsztatów tworzenia gier planszowych  z dziećmi i młodzieżą jest gra planszowa „Wrocław vs kosmiczne kury”, którą możecie pobrać poniżej:

Więcej informacji: pod mailem miastonaplanszy@strefakultury.pl i pod telefonem: 785224160

Projekt realizowany we współpracy z Projekt realizowany jest we współpracy z Programem Współorganizacji Projektów MikrograntyStrefa Kultury Wrocław,  Radą Osiedla Polanowice-Poświętne-Ligota oraz przez dwie przyjaciółki:

Joanna i Anula znają się od lat, jako grupa nieformalna "Rewir Północny" postanowiły zorganizować w trakcie wakacji warsztaty projektowania gier planszowych  - „Miasto na Planszy". Efekt ich pracy z młodzieżą, w postaci gry planszowej do samodzielnego pobrania i wydruku, będzie dostępny bezpłatnie w Internecie.

Anula Dmytruszyńska wraz z mężem Przemkiem od kilku lat zajmują się wymyślaniem i wydawaniem planszówek. Joanna Stańczyk jest przewodniczącą Rady Osiedla Polanowice-Poświętne-Ligota.

Projekt realizowany jest we współpracy z Programem Współorganizacji Projektów MikrograntyStrefa Kultury Wrocław.