26.09.2021 Niedziela

„Pinokio”, Teatr Baj

Czas trwania: 70 minut

Wiek: 4+

Kim jest tak naprawdę Pinokio? Marionetką? Chłopcem z drewna, który kłamie i rośnie mu od tego nos? A może zwykłym dzieckiem ciekawym świata, zainteresowanym każdą nową przygodą, w której po dziecięcemu zatraca się bez pamięci?

Widowisko podwórkowe, oparte na umowności, zdolne zadziać się w każdej przestrzeni, w której znajdą się chętni do przyjęcia TEATRU widzowie. Będzie hucznie, muzycznie, teatralnie i z rozmachem. A wszystko po to, żeby mocnym głosem bronić kruchej wrażliwości dzieci oraz ich prawa do szczerej ciekawości świata.

Spektakl powstał w ramach projektu „Praska Dorożka Teatralna na Podwórzach”.

Zadanie zostało zrealizowane dzięki wsparciu finansowemu Miasta Stołecznego Warszawy w ramach Zintegrowanego Programu Rewitalizacji m. st. Warszawy do 2022 roku.

Autor: Carlo Collodi

Adaptacja: Michał Derlatka

Tłumaczenie: Zofia Jachimecka

Reżyseria: Michał Derlatka