Login

Register

Login

Register

2.10.2020 Piątek

8. Międzynarodowy Festiwal Teatrów Dla Dzieci „Dziecinada”

Organizator: Strefa Kultury Wrocław
Data: 2.10.2020
Wstęp: biletowany
Kup bilet: więcej informacji wkrótce...
Miejsce wydarzenia: różne lokalizacje
Dodaj do kalendarza
  zobacz na mapie

Kiedy:
Październik 2, 2020 całodniowy
2020-10-02T00:00:00+02:00
2020-10-03T00:00:00+02:00

Drodzy mali i duzi fani i przyjaciele „Dziecinady”,

z przykrością informujemy, że tegoroczna edycja festiwalu nie dojdzie do skutku. Do końca wierzyliśmy, że możemy ominąć wszystkie przeszkody związane z obowiązującymi obostrzeniami dotyczącymi organizacji wydarzeń kulturalnych i spotkać się z wami w plenerze. Niestety, po drodze pojawiło się zbyt wiele niepewności związanych z realizacją naszego programu, szczególnie w jego międzynarodowym wymiarze. Wyjątkowość naszego wydarzenia polega na pełnej mobilizacji wielu wrocławskich środowisk artystycznych, różnorodnym i wartościowym programie i wieloletniemu zadowoleniu naszych małych (i tych trochę większych) widzów. Nie możemy dopuścić do sytuacji, w której zabraknie choć jednego z tych elementów. Dziękujemy wszystkim Partnerom, którzy wspólnie próbowali budować z nami wydarzenie na miarę tych wyjątkowych czasów. Za gotowość, wielkie pokłady entuzjazmu i wsparcie. Mamy nadzieję, że wszystkie te dobre emocje uda nam się skumulować w kolejnej edycji, którą już zaczynamy planować.

Do zobaczenia za rok!

Strefa Kultury Wrocław oraz Fundacja na Rzecz Wspierania Kultur Alternatywnych i Ekologicznych.

Ósma edycja Międzynarodowego Festiwalu Teatrów dla Dzieci w całości odbędzie się w plenerze.

„Dziecinada” to jedyny Międzynarodowy Festiwal Teatrów na Dolnym Śląsku skierowany do dzieci, opiekunów i całych rodzin. Udział w wydarzeniu to unikatowa szansa do rozwijania aktywności twórczej i kształtowania postaw otwartych w życiu społecznym poprzez wspólne uczestnictwo w kulturze. W 2020 roku szykujemy wyjątkową edycję dostosowaną do wyjątkowych czasów. Wydarzenia w ramach 8. edycji festiwalu odbędą się w przestrzeniach otwartych Wrocławia – w ogrodach, na podwórkach, w parkach, czyli wszędzie tam, gdzie zapewnimy naszym widzom niesamowite teatralne przeżycia oraz poczucie bezpieczeństwa. Niezmiennie postawiliśmy na przedstawienia różnorodne pod względem wieku i wrażliwości naszej – niezwykle zróżnicowanej i wymagającej – publiczności. W programie znajdą się przynajmniej cztery duże widowiska teatralne oraz kilkanaście mniejszych spektakli, które zapewnią zabawę dla całej rodziny. Po raz kolejny będzie to wyjątkowa okazja do zetknięcia się z międzynarodowym teatrem na najwyższym poziomie.

Organizatorami wydarzenia są Strefa Kultury Wrocław oraz Teatr Klinika Lalek / Fundacja na Rzecz Wspierania Kultur Alternatywnych i Ekologicznych.

Więcej informacji wkrótce.

8. Międzynarodowy Festiwal Teatrów dla Dzieci „Dziecinada”
1-4 października 2020

- Czytaj także

Popularne wydarzenia

Zobacz więcej
27.09.2020

Kinematograf Wrocławski: „Wrocławska Szkoła Filmowa” – spacer filmowy

Miejsce zbiórki zostanie wysłane po rejestracji. Zobacz na mapie
9.10.2020

56. Jazz nad Odrą: Piotr Wojtasik: „VOICES”

Impart, sala teatralna
Mazowiecka 17
50-412 Wrocław
Zobacz na mapie
10.10.2020

56. Jazz nad Odrą: Jazz Forum Talents | Możdżer – Lemańczyk – Łosowski

Impart, sala teatralna
Mazowiecka 17
50-412 Wrocław
Zobacz na mapie
p:32136