1.06.2021 Wtorek

czerwiec 1, 2021@6:00 pm – 7:00 pm
2021-06-01T18:00:00+02:00
2021-06-01T19:00:00+02:00

W Strefie Kultury Wrocław zawsze pamiętamy o najmłodszych, dlatego świętujemy tegoroczny Dzień Dziecka wspólnie z laureatką pierwszej polskiej edycji „Idola” i jej wyjątkowym projektem Alicja Janosz Dzieciom.

Moją misją jest dawanie dzieciom radości poprzez wspólny śpiew i taniec, a także wprowadzanie dzieci w świat wartościowej muzyki oraz wspieranie ich w poczuciu integralności – komentuje wokalistka.

Alicja niezwykle łatwo nawiązuje relacje z dziećmi. Jej występ to połączenie muzyki, teatru i warsztatów. Artystka Potrafi wciągnąć maluchy do wspólnego śpiewania, a prościutkie układy taneczne pomagają dzieciom szybciej zapamiętywać teksty jej melodyjnych piosenek. Artystka porusza tematy edukacyjne, takie jak dbanie o higienę („Czyste disco”), oswojenie strachu przed duchami („Funky duszek”) czy potrzebę ruchu („Tańcz”), ale także dotyka ważnej kwestii, jaką jest doświadczanie różnorodnych emocji („Śnieżna kulka” i „Mam głos”).

Wszystkie wydarzenia scenie w podwórku Impartu odbywają się w zgodzie z reżimem sanitarnym. Gramy bezpiecznie, zachowując zalecony dystans i zapewniając środki dezynfekujące.