16.05.2020 Sobota

2020-05-16T20:00:00+02:00
2020-05-16T21:30:00+02:00

Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, że koncert spektakl „Amazon Burns” zaplanowany na 16 maja, zostaje przeniesiony na 13 listopada, godz. 20.00.

Zakupione bilety zachowują ważność.

Jeśli nie odpowiada Państwu nowy termin koncertu, prosimy o zwrot biletów do 20 maja,  na poniższych zasadach:

Uprzejmie informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację kasy biletowe i infopunkt w Barbarze ( ul. Świdnicka 8 b) oraz Imparcie ( ul. Mazowiecka 17 ) są tymczasowo zamknięte. Po ich ponownym otwarciu zwrotu biletów będzie można dokonać osobiście.

– bilety zakupione on-line poprzez stronę www.strefakultury.pl
prosimy o wysłanie maila na adres: bow@strefakultury.pl w tytule wpisując „zwrot biletów”, a w treści podając: imię i nazwisko kupującego, nazwę wydarzenia oraz numer ID transakcji.

– bilety zakupione on-line poprzez inne portale biletowe, prosimy o kontakt z właściwą bileterią

– bilety zakupione stacjonarnie w kasie Impartu i Barbary kartą lub gotówką
umożliwiamy Państwu zwrot w trybie on-line. Na adres: bow@strefakultury.pl prosimy o wysłanie:
stosownego formularza (do pobrania tutaj)
wyraźnego zdjęcia biletów
paragonu w formacie PDF lub JPG.

Z góry dziękujemy za wyrozumiałość.

Maja Staśko, autorka rewelacyjnych „W*wionych kobiet w leju po Polsce” powraca z nową komedią! Tym razem bohaterkami są dwie pracownice pewnego internetowego giganta, które w przerwie na papierosa marzą o lepszym życiu, miłości, szczęściu, czy po prostu o bogatym facecie, który wszystko zmieni. W tle płonie Amazonia, świat się kończy, dlatego śmiejcie się z nami póki jest z czego.

Premiera najnowszego spektaklu Przemka Wojcieszka już 16 maja w Imparcie.

Występują: Magdalena Kaczmarek i Katrin Kaspar
Tekst: Maja Staśko
Reżyseria: Przemek Wojcieszek
Scenografia: Anton Unai
Światła: Wojciech Maniewski

Uwaga: miejsca w sali kameralnej są nienumerowane.