14.02.2018 Środa

Data: 14.02.2018
Cena biletu: 60 zł
Miejsce wydarzenia: Impart

Anna Wyszkoni to jedna z najbardziej lubianych i charyzmatycznych wokalistek na polskiej scenie muzycznej. Ma na swoim koncie wiele przebojów, nagród i wyróżnień, m.in. złote, platynowe i podwójne platynowe płyty. W 2016 roku obchodziła jubileusz 20-lecia pracy artystycznej.

W marcu ukazał się nowy album wokalistki pt. "Jestem tu nowa", z którego znane są już takie utwory jak: "Oszukać los", "Nie chcę Cię obchodzić" i "Mimochodem".

Solowy dorobek płytowy Anny Wyszkoni to również pochodzący z 2009 roku, album "Pan i Pani" oraz "Życie jest w porządku" z 2012 roku. Obydwa osiągnęły status podwójnie platynowych. Pochodzą z nich m.in. przeboje: "Czy ten Pan i Pani", "Z ciszą pośród czterech ścian", "Zapytaj mnie o to, kochany", "Biegnij przed siebie", "W całość ułożysz mnie", czy nagrodzony superjedynką za przebój roku "Wiem, że jesteś tam".

Koncerty Anny Wyszkoni są bardzo widowiskowe, przebojowe, a zarazem niezwykle eleganckie. Artystce towarzyszy zespół znanych i doświadczonych muzyków.

Na to wydarzenie przysługuje zniżka 20% dla posiadaczy karty miejskiej Urbancard Premium

Tagi:

Muzyka