19.11.2022 Sobota

Gościnnie: Another Pink Floyd – jubileusz trasy koncertowej PULSE – koncert (ODWOŁANY)

Data: 19.11.2022
Miejsce wydarzenia: Impart

listopad 19, 2022@8:00 pm – 9:30 pm
2022-11-19T20:00:00+01:00
2022-11-19T21:30:00+01:00

Szanowni Państwo,

informujemy, że Agencja Artystyczna Music Station z przyczyn technicznych odwołała zaplanowany na 19 listopada koncert Another Pink Floyd.

Zasady zwrotu biletów:
– bilety zakupione on-line poprzez stronę www.strefakultury.pl: prosimy o informację na adres bow@strefakultury.pl z podaniem numeru ID transakcji oraz imieniem i nazwiskiem kupującego,
– bilety zakupione stacjonarnie w kasie Impartu lub Barbary: zwrot możliwy jest w kasie Impartu (Mazowiecka 17),
– bilety zakupione stacjonarnie można również zwracać internetowo, wysyłając wyraźne zdjęcie biletów oraz wypełniony formularz (pobierz formularz) na adres bow@strefakultury.pl.

_______________________

Po widowiskowym rocznicowym koncercie The Wall tym razem zespół Another Pink Floyd zaprasza na jubileusz trasy koncertowej PULSE. Była to jednej z najbardziej spektakularnych i najbardziej zaawansowanych technologicznie tras koncertowych połowy lat dziewięćdziesiątych. Muzycy postarają się odwzorować klimat i atmosferę tego widowiska, oczywiście z zachowaniem skali i możliwości miejsca występu. Pojawią się wszystkie charakterystyczne elementy takie jak potężny ekran w kształcie koła, duży łuk z baterią lamp, efekty laserowe oraz charakterystyczna kula świetlna.

Odtworzona zostanie także cała setlista utworów, identyczna jaka pojawiła się na trasie PULSE. Publiczność usłyszy koncertowe wersje najsłynniejszych utworów Pink Floyd zagrane na żywo, w tym widowiskową wokalizę „Great Gig in the Sky”.

Zespół Another Pink Floyd zapowiada że oprócz utworów, których wszyscy będą się spodziewać, zaprezentuje kilka dodatkowych kompozycji Pink Floyd, których nie było na PULSIE.

Zapowiada się zatem jeden z najlepszych koncertów w ponad 11-letniej historii zespołu, a każdy fan Floydów powinien być tego wieczoru na tym koncercie.