19.11.2022 Sobota

Gościnnie: Another Pink Floyd – jubileusz trasy koncertowej PULSE – koncert (nowy termin)

Data: 19.11.2022
Cena biletu: 110 PLN - I miejsca
100 PLN - II miejsca
89 PLN - III miejsca
Miejsce wydarzenia: Impart

Listopad 19, 2022@8:00 pm – 9:30 pm
2022-11-19T20:00:00+01:00
2022-11-19T21:30:00+01:00

Szanowni Państwo,
Informujemy, że z przyczyn logistycznych zaplanowany na 8 października koncert Another Pink Floyd, zostaje przeniesiony na 19 listopada 2022 roku. Zakupione bilety zachowują ważność. Jeśli nie odpowiada Państwu nowa data koncertu, prosimy o zwrot biletów.
Zasady zwrotu:
– bilety zakupione on-line poprzez stronę www.strefakultury.pl prosimy o taką informację na adres bow@strefakultury.pl z podaniem numeru ID transakcji oraz imieniem i nazwiskiem kupującego.
– bilety zakupione stacjonarnie w kasie Impartu lub Barbary, zwrot możliwy jest w jednej z naszych kas.
– bilety zakupione stacjonarnie można również zwracać internetowo, wysyłając wyraźne zdjęcie biletów oraz wypełniony formularz (pobierz formularz) na adres bow@strefakultury.pl

_______________________

Po widowiskowym rocznicowym koncercie The Wall tym razem zespół Another Pink Floyd zaprasza na jubileusz trasy koncertowej PULSE. Była to jednej z najbardziej spektakularnych i najbardziej zaawansowanych technologicznie tras koncertowych połowy lat dziewięćdziesiątych. Muzycy postarają się odwzorować klimat i atmosferę tego widowiska, oczywiście z zachowaniem skali i możliwości miejsca występu. Pojawią się wszystkie charakterystyczne elementy takie jak potężny ekran w kształcie koła, duży łuk z baterią lamp, efekty laserowe oraz charakterystyczna kula świetlna.

Odtworzona zostanie także cała setlista utworów, identyczna jaka pojawiła się na trasie PULSE. Publiczność usłyszy koncertowe wersje najsłynniejszych utworów Pink Floyd zagrane na żywo, w tym widowiskową wokalizę “Great Gig in the Sky”.

Zespół Another Pink Floyd zapowiada że oprócz utworów, których wszyscy będą się spodziewać, zaprezentuje kilka dodatkowych kompozycji Pink Floyd, których nie było na PULSIE.

Zapowiada się zatem jeden z najlepszych koncertów w ponad 11-letniej historii zespołu, a każdy fan Floydów powinien być tego wieczoru na tym koncercie.

Tagi:

Muzyka