15.03.2020 Niedziela

„Brzydkie kaczątko” – spektakl lalkowy dla dzieci odwołany

Data: 15.03.2020
Cena biletu: 19 PLN
Posiadaczom UrbanCard Premium przysługuje 20% zniżki
Miejsce wydarzenia: Impart

fot. mat. pras.

marzec 15, 2020@11:00 am – 11:40 am
2020-03-15T11:00:00+01:00
2020-03-15T11:40:00+01:00

Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, że spektakl „ Brzydkie kaczątko” zaplanowany na 15 marca zostaje odwołany.

Prosimy o zapoznanie się z informacją dotyczącą zwrotu biletów.

Uprzejmie informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację kasy biletowe i infopunkt w Barbarze ( ul. Świdnicka 8 b) oraz Imparcie ( ul. Mazowiecka 17 ) są tymczasowo zamknięte. Po ich ponownym otwarciu zwrotu biletów będzie można dokonać osobiście.

– bilety zakupione on-line poprzez stronę www.strefakultury.pl  – prosimy o wysłanie maila na adres: bow@strefakultury.pl w tytule wpisując „zwrot biletów”, a w treści podając: imię i nazwisko kupującego, nazwę wydarzenia i numer ID transakcji;

– bilety zakupione on-line poprzez stronę www.eventim.pl – otrzymacie Państwo informację o wszelkich zmianach terminów poszczególnych wydarzeń lub zasadach zwrotu biletów bezpośrednio od serwisu Eventim;

– bilety zakupione stacjonarnie w kasie Impartu i Barbary kartą lub gotówką – umożliwiamy Państwu zwrot w trybie on-line. Na adres bow@strefakultury.pl prosimy o wysłanie:

stosownego formularza (do pobrania tutaj)
wyraźnego zdjęcia biletów
paragonu w formacie PDF lub JPG.

Z góry dziękujemy za wyrozumiałość.

_____________________________

Pewnego dnia, na zwykłym wiejskim podwórku, kaczą rodzinę spotyka ogromne szczęście. Z wysiadywanych jajek, jedno po drugim, wykluwają się śliczne, żółte kaczuszki. Niestety jedno pisklę wygląda zupełnie inaczej…

Czy brzydkie kaczątko poradzi sobie ze swą odmiennością? Czy mieszkańcy podwórka go zaakceptują? Czy znajdzie przyjaciół? Jak potoczą się jego losy? O tym opowiada nasza historia.

„Brzydkie kaczątko”, zrealizowana przez Fundację Tworzenia i Promowania Sztuki – ależ Gustawie! adaptacja baśni Hansa Christiana Andersena to uniwersalna opowieść o takich problemach jak nietolerancja, samotność i odrzucenie.

Spektakl lalkowy, skierowany do dzieci w wieku od 4-10 lat. Grany zarówno w planie żywym jak i za pomocą kilku technik lalkowych (m.in. muppetów), okraszony przepiękną muzyką ilustracyjną. Świat dziecka to głównie świat odczuć i emocji, dlatego w przedstawieniu nie pada ani jedno słowo. Aktorzy używają do przekazu uniwersalnego języka, którym jest obraz i dźwięk. Przedstawienie trwa ok. 40 minut.