4.10.2019 Piątek

Cena biletu: 15 PLN
Posiadaczom UrbanCard Premium przysługuje 20% zniżki
Miejsce wydarzenia: Impart
Rezerwacja biletów: kontakt dla grup zorganizowanych: alicja.dolata@strefakultury.pl

fot. Louis Longpre

październik 4, 2019@5:30 pm – 6:20 pm
2019-10-04T17:30:00+02:00
2019-10-04T18:20:00+02:00

Tajemnicza panna Czkawka mieszka sama, ale na pewno nie jest samotna. Towarzyszy jej na zawsze hałaśliwa obsada dźwięków i muzyki, które sprawiają, że jej życie staje się absurdalną przygodą.

Shoshinz jest jedną z najbardziej znanych aktorek komediowych w Japonii, regularnie występującą w Tokio, Kanadzie i Stanach Zjednoczonych. „Jeśli chodzi o rankingi klaunów” – czytamy w Montreal Gazette – „zniewalająca Yanomi znajduje się na szczycie wraz z najlepszymi zawodowcami Cirque du Soleil.”

„Nie często widuje się występy, które odpowiadają zainteresowaniom dorosłych, dzieci, wykonawców i osób w każdym wieku” – czytamy w Victoria’s Monday Magazine – „ale dokładnie to właśnie spotyka nas w przypadku tego uroczego i dość często zabawnego, szybko przebiegającego występu będącego wycinkiem tokijskiej sztuki klownów.”

Twórcy spektaklu:

Wystąpienie i opracowanie: Yanomi