4.03.2021 Czwartek

Gościnnie: 10 Tenorów – koncert (zmiana terminu)

Data: 4.03.2021
Cena biletu: I miejsca - 125 PLN
II miejsca - 115 PLN
Miejsce wydarzenia: Impart

fot. mat. pras.

Marzec 4, 2021@7:00 pm – 8:30 pm
2021-03-04T19:00:00+01:00
2021-03-04T20:30:00+01:00

Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, że koncert zaplanowany na 9 listopada odbędzie się w 4 marca 2021.

Bilety zakupione na pierwotny termin zachowują ważność. Jeśli nie odpowiada Państwu nowy termin występu, prosimy o zwrot biletów do 30 listopada.

– bilety zakupione on-line poprzez stronę www.strefakultury.pl

prosimy o wysłanie maila na adres: bow@strefakultury.pl w tytule wpisując „zwrot biletów”, a w treści podając: imię i nazwisko kupującego, nazwę wydarzenia oraz numer ID transakcji.

– bilety zakupione on-line poprzez inne portale biletowe, prosimy o kontakt z właściwą bileterią.

– bilety zakupione stacjonarnie w kasie Impartu i Barbary kartą lub gotówką
umożliwiamy Państwu zwrot w trybie on-line. Na adres: bow@strefakultury.pl prosimy o wysłanie:
stosownego formularza (do pobrania tutaj)
wyraźnego zdjęcia biletów
paragonu w formacie PDF lub JPG.

Z góry dziękujemy za wyrozumiałość.

Trasa koncertowa dziesięciu utalentowanych wokalistów gwarantuje pasję i uśmiech na twarzy. Najbardziej ekscytująca grupa wokalna 10 Tenorów zaśpiewa dosłownie wszystko – od najlepszych piosenek romantyczny pop, ballad rockowych po utwory ludowe aż do arii operowej. Nic dziwnego – jest ich aż dziesięciu, więc i repertuar szeroki i możliwości znaczące. Ale to przecież nie jest cała prawda o 10 Tenorach z Polski i Ukrainy – ważnym elementem jest perfekcja, z jaką wykonują muzykę oraz skala talentu, który posiadają. Jakie są rezultaty tego spotkania? Oceńcie Państwo sami…