16.05.2021 Niedziela

Gościnnie: „Alicja w Krainie Czarów” – spektakl Kieleckiego Teatru Tańca (odwołany)

Data: 16.05.2021
Cena biletu: I miejsca - 100 PLN
II miejsca - 85 PLN
Miejsce wydarzenia: Impart

fot. Bartosz Kruk

maj 16, 2021@6:00 pm – 7:30 pm
2021-05-16T18:00:00+02:00
2021-05-16T19:30:00+02:00

Szanowni Państwo,

zaplanowany na 16 maja spektakl „Alicja w Krainie Czarów” Älskar nie odbędzie się. Z przyczyn technicznych jesteśmy zmuszeni odwołać wydarzenie. Pieniądze za zakupione bilety zostaną Państwu zwrócone w ustawowym terminie.

Osoby, które kupiły bilet w kasach Strefy Kultury Wrocław, mogą zwrócić je w miejscach zakupu lub przesłać wyraźne zdjęcie biletów i wypełniony formularz dostępny na tej stronie.

Osoby, które zakupiły bilety on-line poprzez stronę www.strefakultury.pl, otrzymają zwrot automatycznie. Zwrot środków nastąpi zgodnie z Art. 15zp.

Osoby, które kupiły bilety w serwisie Eventim.pl proszone są o kontakt za pośrednictwem formularza dostępnego tutaj.

„Alicja w Krainie Czarów” to widowisko Kieleckiego Teatru Tańca, łączące tradycyjną wersję utworu literackiego ze współczesną kulturą i sztuką XXI wieku. Nowatorskie pomysły twórców to pojawienie się m.in.: malowniczych postaci towarzyszących Alicji, takich jak np.: Kota o kilku obliczach, tańczącego Królika z własną rewią, barwnych Kwiatów, romantycznych Motyli, czy też stepujących Stonóg. Niezwykłość przedstawienia podkreśla: ponad dwieście, oryginalnych i przygotowanych z rozmachem kostiumów oraz jeżdżąca scenografia.

Spektakl wyreżyserowany radośnie z poczuciem humoru, opowiada historię podróży Alicji po krainie sennych wyobrażeń. Choreografie zrealizowane w różnych stylach tańca: poczynając od tańca jazzowego, stepowania, rewię i musical po taniec współczesny, pozwoli zarówno dzieciom jak i dorosłym przenieść się do magicznego świata fantazji i dostarczyć wielu ekscytujących wrażeń.

W spektaklu występują zawodowi tancerze Kieleckiego Teatru Tańca oraz uczniowie ze Szkoły Kieleckiego Teatru Tańca.

„Alicja w Krainie Czarów” stanowić może ciekawą formę artystycznej lekcji tańca, muzyki czy plastyki, a dla dorosłych doskonały pomysł na wspólne spędzenie czasu.

Autorskie libretto: Elżbieta Pańtak

Choreografia: Elżbieta Pańtak, Grzegorz Pańtak

Kostiumy: Małgorzata Słoniowska

Scenografia: Grzegorz Pańtak

Spektakl jednoaktowy. Czas trwania spektaklu: 80 minut.