8.09.2018 Sobota

wrzesień 8, 2018@2:00 pm – 3:30 pm
2018-09-08T14:00:00+02:00
2018-09-08T15:30:00+02:00

Na scenie wystąpi bajkowa orkiestra i wokaliści, którzy zaprezentują ulubione piosenki najmłodszych. Ale na tym nie koniec atrakcji. Scenę odwiedzą również klauni i artyści cyrkowi, którzy z pewnością wywołają uśmiech na twarzach nie tylko dzieci, ale i dorosłych.

Poprzez piosenki najmłodsi otrzymają możliwość odwiedzenia muzycznej wioski Smerfów, Gumisiów, wycieczki na czarodziejskim dywanie z Aladynem, spotkania z szalonymi Flintstonami, Trollami, uroczym Shrekiem i Królem Lwem. Dziewczynki z pewnością zainteresuje spotkanie z księżniczką Elsą i Vaianą. Na koniec wszyscy – zarówno dzieci jak i dorośli – na pewno „powyginają śmiało ciało” z Królem Julianem i postaciami z Madagaskaru.

Ponieważ to widowisko to muzyka na żywo, w wykonaniu orkiestry, muzycy będą mieli możliwość pokazania maluchom wybranych instrumentów muzycznych. Dzieci przekonają się, że muzyka ma w sobie ogromną moc kreatywną, rozwija wyobraźnię, wyostrza wrażliwość i pozwala wyrazić to, co w duszy gra.

Artyści cyrkowi pokażą fajne sztuczki a klauni jak to klauni – powygłupiają się bez umiaru.

Tagi: