Login

Register

Login

Register

8.11.2020 Niedziela

Gościnnie: „Dobry wieczór kawalerski czyli na drugą nóżkę” – spektakl

Organizator: Strefa Kultury Wrocław
Data: 8.11.2020
Godzina: 17:00
Wstęp: biletowany
Kup bilet: Kup/Rezerwuj
Cena biletu: 120 PLN - I miejsca
110 PLN - II miejsca
90 PLN - III miejsca
Miejsce wydarzenia: Impart
Mazowiecka 17
50-412 Wrocław
Dodaj do kalendarza
  zobacz na mapie

Kiedy:
Listopad 8, 2020@5:00 pm – 6:00 pm
2020-11-08T17:00:00+01:00
2020-11-08T18:00:00+01:00

Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, że spektakl „Dobry wieczór kawalerski czyli na drugą nóżkę” zaplanowany na 10 maja zostaje przeniesiony. Nowy termin to 8 listopada, godz. 17:00.

Zakupione bilety zachowują ważność.

Jeśli nowy termin spektaklu nie będzie Państwu odpowiadać, prosimy o zwrot biletów do 15 czerwca na poniższych zasadach:

Uprzejmie informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację kasy biletowe i infopunkt w Barbarze ( ul. Świdnicka 8 b) oraz Imparcie (ul. Mazowiecka 17) są tymczasowo zamknięte. Po ich ponownym otwarciu zwrotu biletów będzie można dokonać osobiście.

– bilety zakupione on-line poprzez stronę www.strefakultury.pl  – prosimy o wysłanie maila na adres: bow@strefakultury.pl w tytule wpisując „zwrot biletów”, a w treści podając: imię i nazwisko kupującego, nazwę wydarzenia i numer ID transakcji;

– bilety zakupione on-line poprzez stronę www.eventim.pl – otrzymacie Państwo informację o wszelkich zmianach terminów poszczególnych wydarzeń lub zasadach zwrotu biletów bezpośrednio od serwisu Eventim;

– bilety zakupione stacjonarnie w kasie Impartu i Barbary kartą lub gotówką – umożliwiamy Państwu zwrot w trybie on-line. Na adres bow@strefakultury.pl prosimy o wysłanie:

  • stosownego formularza (do pobrania tutaj),
  • wyraźnego zdjęcia biletów.
  • paragonu w formacie PDF lub JPG.

Z góry dziękujemy za wyrozumiałość.

„Dobry wieczór kawalerski czyli na drugą nóżkę” to najnowsza odsłona sztuki pokazującej szaleństwo kawalerskiego wieczoru. Co może się wydarzyć podczas takiego wieczoru? Otóż wydarzyć może się wszystko! Każdy wieczór kawalerski to niezapomniana impreza! A ta jest wyjątkowa, pełna humoru, przewrotna i nieprzewidywalna. Nasi bohaterowie mają za sobą zaskakujące życiowe doświadczenia z kobietami i wyciągają z nich odmienne wnioski na temat relacji damsko-męskich.

Co wyniknie ze skonfrontowania tak różnych punktów widzenia w przeddzień ślubu jednego z nich? Odpowiedź czeka na widzów!

Reżyseria: Piotr Nowak

Obsada:

• Marcin Rogacewicz
• Piotr Nowak
• Michał Piela
• Waldemar Błaszczyk
• Piotr Miazga

- Czytaj także

p:28010