28.05.2020 Czwartek

2020-05-28T20:00:00+02:00
2020-05-28T21:30:00+02:00

Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, że koncert Piotra Cugowskiego „ 40”, zaplanowany na 27 marca, zostaje przeniesiony na 26 września, godz. 20.00.

Zakupione bilety zachowują ważność.

Jeśli nie odpowiada Państwu nowy termin koncertu, prosimy o zwrot biletów do 10 maja,  na poniższych zasadach:

Uprzejmie informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację kasy biletowe i infopunkt w Barbarze ( ul. Świdnicka 8 b) oraz Imparcie ( ul. Mazowiecka 17 ) są tymczasowo zamknięte. Po ich ponownym otwarciu zwrotu biletów będzie można dokonać osobiście.

– bilety zakupione on-line poprzez stronę www.strefakultury.pl
prosimy o wysłanie maila na adres: bow@strefakultury.pl w tytule wpisując „zwrot biletów”, a w treści podając: imię i nazwisko kupującego, nazwę wydarzenia oraz numer ID transakcji.

– bilety zakupione on-line poprzez inne portale biletowe, prosimy o kontakt z właściwą bileterią

– bilety zakupione stacjonarnie w kasie Impartu i Barbary kartą lub gotówką
umożliwiamy Państwu zwrot w trybie on-line. Na adres: bow@strefakultury.pl prosimy o wysłanie:
stosownego formularza (do pobrania tutaj)
wyraźnego zdjęcia biletów
paragonu w formacie PDF lub JPG.

Z góry dziękujemy za wyrozumiałość.

_______________________

Wyjątkowy koncert Piotra Cugowskiego w wersji akustycznej z utworami z nowej płyty „40”.

Nowy projekt Piotra Cugowskiego to nowa karta w bogatym portfolio artysty. Pierwszy singiel – „Kto nie kochał”, który premierę miał pod koniec 2018 roku to ballada opowiadająca o ludzkich emocjach i uczuciach, które rządzą i rozdają karty w relacjach międzyludzkich. To obraz ludzkich postaw, które wypełnione są zarówno miłością i szacunkiem jak i gniewem i niezrozumieniem. Singiel zdobył status Złotej Płyty. Drugi singiel – „Zostań ze mną ukazał się w kwietniu. Utwór opowiada o miłosnej relacji. Nie zawsze prostej, często uwikłanej w trudne momenty. Zawsze jednak wartej pielęgnowania („Ty i ja płyniemy do brzegu, na skos, ciągle pod prąd. Ty i ja, dwie prawdy, lecz jedno wiem – zostań ze mną”).