23.10.2020 Piątek

październik 23, 2020@7:00 pm – 8:30 pm
2020-10-23T19:00:00+02:00
2020-10-23T20:30:00+02:00

„Czekoladowe wafelki, spraye i Kot Tosiek, czyli historie sąsiedzkie”

23 października o sąsiedzkości w ilustracji, życiu i na podwórku porozmawiamy z Martą Zabłocką autorką strony rysunkowej zycie-na-kreske. Rozmawiając o własnych doświadczeniach zadamy sobie kilka ważnych pytań: Czy sąsiedzkość w zależności od miasta wygląda różnie? Na ile dzielić się swoimi sprawami? Na ile to jest moje miejsce? Jak bardzo jest dla mnie ważne? I czy są możliwe zmiany w miejscu, w którym wydaje się, że ludzie przeżyli już wszystko ze sobą po kilka razy? Spotkanie z artystką będzie okazją do odkrywania sąsiedzkich sukcesów, porażek oraz pragnień.

Marta Zabłocka – na co dzień prowadzi stronę rysunkową zycie-na-kreske (jej prace znajdziecie też na zycienakreske.com oraz na instagramie: zycie-na-kreske), ilustruje oraz składa publikacje. Bardzo ważną częścią jej życia jest zaangażowanie w sprawy społeczne.

Na spotkanie obowiązują zapisy mailowe: pracownia@strefakultury.pl  liczba miejsc jest ograniczona.

Spotkanie odbywa się w ramach projektu „Trójkąt? W modzie” autorstwa Natalia Gołubowska Otwarty Zakład Artystyczny.

Obowiązujący obecnie w Pracowni regulamin znajdziecie tutaj

Więcej informacji o Pracowni: TUTAJ