6.02.2022 Niedziela

IMPART DZIECIOM: spektakl „Pinokio”

Data: 6.02.2022
Cena biletu: Dzieci – 10 zł
Dorośli – 20 zł
Miejsce wydarzenia: Impart, ul. Mazowiecka 17

fot. Jacek Olejnik

luty 6, 2022@12:00 pm – 12:45 pm
2022-02-06T12:00:00+01:00
2022-02-06T12:45:00+01:00

„Pinokio” otwiera tegoroczną edycję ukochanego przez najmłodszych widzów cyklu spektakli teatralnych IMPART DZIECIOM!

Przedstawienie realizowane przez Teatr MER z Łodzi jest adaptacją znanej powieści autorstwa Carla Collodiego o przygodach niezwykłego pajacyka, który potrafi mówić, poruszać się, myśleć i czuć. Wyrzeźbiony z drewna przez dobrego Dżepetto, Pinokio przysparza mu niemało kłopotów i przykrości, aż w końcu opuszcza go i wyrusza w świat. Spotyka go tam mnóstwo nie zawsze miłych przygód, które jednak wiele go uczą i które z pewnością również Wam dadzą dużo do myślenia. Spektakl grany jest w czterech technikach lalkowych, urozmaicony ilustracją muzyczną oraz piosenkami.

Spektakl prezentowany przez Fundację Tworzenia i Promowania Sztuki – ależ Gustawie!

Reżyseria: Marcin Truszczyński, Mieczysław Dyrda
Scenografia: Katarzyna Stefaniak
Opracowanie muzyczne: Marcin Truszczyński
Dekoracje i lalki wykonali: Katarzyna Stefaniak, Paweł Jaworski
Występują: Anna Guzik, Marcin Truszczyński

Czas trwania: 45 min
Spektakl skierowany dla dzieci w wieku 4–14 lat

Uprzejmie prosimy o dokonanie właściwego wyboru kategorii biletu. Miejsca siedzące w Galerii Impartu są nienumerowane, a dla dzieci przewidziane są miejsca na poduszkach przed sceną.

Tagi:

Impart