20.05.2021 Czwartek

2021-05-20T19:00:00+02:00
2021-05-20T22:00:00+02:00

UWAGA! NOWA DATA!

Zakupione bilety zachowują ważność. Natomiast jeśli nie odpowiada Państwu nowy termin koncertu – bilety można zwracać bezpośrednio kontaktując się z bileterią Eventim:

Możdżer Danielsson Fresco & Holland Baroque

Kasia Pietrzko Trio

20 maja 2021, godz. 19:00

Hala Stulecia, Wrocław

INFORMACJE NA TEMAT BILETÓW ZAKUPIONYCH NA TERMIN KWIETNIOWY W NARODOWYM FORUM MUZYKI:

1. Bilety zakupione on-line poprzez stronę pl– zwrot zostanie dokonamy automatycznie na Państwa konto. Nie ma potrzeby kontaktu z kasami biletowym.
  2. Bilety zakupione on-line poprzez stronę pl– prosimy o bezpośredni kontakt z bileterią Eventim: https://www.eventim.pl/help/cancellation/
  3. Bilety zakupione on-line lub stacjonarnie w kasach Narodowego Forum Muzyki – w celu zwrócenia biletów prosimy o nadesłanie prośby o zwrot na adres: kasa@nfm.wroclaw.pl.

W treści wiadomości prosimy o wskazanie:

• imienia i nazwiska,
  • numeru rachunku bankowego, na który mają zostać wysłane środki,
  • przypisanych do rachunku bankowego danych adresowych.

W przypadku zakupu online prosimy o przesłanie biletów i dowód zakupu, które otrzymali Państwo w załącznikach, w formacie PDF. W przypadku zakupu biletów w kasach NFM prosimy o skan lub zdjęcia biletów oraz dowodu zakupu. Wyjątkowo zostaną też przyjęte bilety bez paragonu.

1. Bilety zakupione stacjonarnie w kasie Impartu i Barbary kartą lub gotówką
    umożliwiamy Państwu zwrot w trybie on-line. Na adres bow@strefakultury.plprosimy o wysłanie:
  • stosownego formularza dostępnego TUTAJ,
  • wyraźnego zdjęcia biletów,
  • paragonu w formacie PDF lub JPG – wyjątkowo zostaną też przyjęte bilety bez paragonu.

Zwrotu można dokonać także osobiście w stacjonarnych kasach Strefy Kultury Wrocław.

Kasa biletowa | Barbara
ul. Świdnicka 8B
12:00-18:00 (pon-pt), 11:00-17:00 (sb)
tel. +48 (71) 712-75-74

Kasa biletowa | Impart
ul. Mazowiecka 17
14:00-18:00 (pon-pt)
i na 2 h przed wydarzeniem
tel. +48 (71) 341-94-32

Wszystkie pytania dotyczące biletów prosimy kierować na adres: bow@strefakultury.pl.

Na początek czeka nas występ młodej pianistki, aranżerki i kompozytorki, która od swojego debiutu w 2017 roku (album Forthright Stories”) zbiera tylko entuzjastyczne recenzje. Projekt Kasia Pietrzko Trio – oprócz artystki – tworzą Piotr Budniak, perkusista i kompozytor z długą listą muzycznych osiągnięć oraz Andrzej Święs, czołowy kontrabasista młodego pokolenia polskiej sceny jazzowej. Ich wspólne kompozycje zwracają uwagę świeżością, klarownością i przejrzystością, a grę zespołu cechuje niezwykła dbałość o dobrą jakość brzmienia.

Gwiazdą wieczoru będzie wyjątkowy zestaw artystów. Na scenie pojawi się Leszek Możdżer, dyrektor artystyczny festiwalu wraz z Larsem Danielssonem, szwedzkim basistą i wiolonczelistą  i Zoharem Fresco, perkusistą z Izraela w towarzystwie orkiestry Holland Baroque. W projektach tworzonych przez Możdżer Danielsson Fresco Trio nic nie jest oczywiste. Ich produkcje docenia się za subtelne i wyrafinowane brzmienie oraz osiąganie harmonii między kluczową dla natury jazzu improwizacją a melodyjną przystępnością. Trio ma na koncie trzy studyjne albumy: „The Time” z tytułem Diamentowej Płyty oraz „Between us and the light” oraz „Polska”, które osiągnęły już status Podwójnej Platyny. Tym razem muzycy do nagrań kolejnego albumu zaprosili orkiestrę Holland Baroque, z którą Leszek Możdżer nagrał w 2017 roku płytę „Earth Particles”. Koncert w Narodowym Forum Muzyki będzie jednocześnie premierą nowej płyty oraz inauguracją związanej z nią trasy koncertowej.