26.10.2021 Wtorek

Klej, papier, nożyce – warsztaty kolażu (SOLD OUT)

Data: 26.10.2021
Cena biletu: 10 PLN
Miejsce wydarzenia: Klubokawiarnią Recepcja
ul. Ruska 46 A

październik 26, 2021@6:00 pm – 8:00 pm
2021-10-26T18:00:00+02:00
2021-10-26T20:00:00+02:00
Koszty:
10

Zapraszamy na warsztaty tworzenia kolażu! Warsztaty „Klej, papier, nożyce” zagoszczą w Recepcji we wtorek 26 października. Jak z natłoku otaczających nas obrazów stworzyć swoją własną wizję rzeczywistosci? Jak zestawić wycinki, aby powstał istny oksymoron?

O tym wszystkim będzie można dowiedzieć się na zajęciach. W miłej i luźnej atmosferze skleimy ciekawe wizualnie obrazy. Kolaż to bardzo wdzięczna i przystępna technika. Nie musicie się martwić, jeżeli nie wspominacie zajęć z plastyki zbyt dobrze. Wystarczą jedynie wycinki, klej, nożyce i nieograniczona wyobraźnia.Wszelkie potrzebne materiały znajdziecie na miejscu, jednak zachęcamy do przyniesienia swoich inspirujących wycinków gazet, starych zdjęć lub pocztówek.

Kto będzie prowadził warsztaty?

Justyna – studentka Grafiki na wrocławskiej Akademii Sztuk Pięknych. Zajmuję się projektowaniem graficznym oraz ilustrowaniem. Moją pasją jest moda, szczególnie vintage oraz fotografia. Kolaże tworzę od dobrych kilku lat, to od nich zaczęła się moja przygoda z ilustracją żurnalową. Obecnie sklejam je digitalowo, głównie przy użyciu zdjęć mojego autorstwa, ale papierowa forma zawsze będzie bliska mojemu sercu.

Aleksander – kolaże tworzę od 2014 roku. Pierwsze były robione w digitalu i to właśnie one zbliżyły mnie do dizajnu i zwiększyły zainteresowanie sztukami wizualnymi. Przez ostatnie kilka lat tworzę je tylko wycinając elementy ręcznie, nie raz stają się elementem techniki mieszanej. Proces tworzenia w tej technice działa na mnie jak odmiana medytacji, ponieważ wymaga ode mnie koncentracji i skupienia na manualnym procesie.

Kiedy? 26.10 (wtorek), godz.18:00
Gdzie? Recepcja (Ruska 46)

Wejście 10 PLN
Bilety dostępne sa TUTAJ