8.03.2018 Czwartek

marzec 8, 2018@7:00 pm – 8:00 pm
2018-03-08T19:00:00+01:00
2018-03-08T20:00:00+01:00

Uznany wokalista, producent i kompozytor zagra w Imparcie utwory ze swojej pierwszej solowej płyty „Oldschool”. To album, który zrodził się na przekór trendom, dla wszystkich tych, którzy tęsknią za ambitnym popem. Podczas koncertu usłyszymy kompozycje utrzymane w zróżnicowanych stylistykach.

Kuba Badach to polski uznany wokalista, instrumentalista, kompozytor, aranżer i producent muzyczny.  Lider zespołu Poluzjanci (dawniej Polucjanci) oraz członek grupy The Globetrotters. Po prawie trzydziestu latach pracy na scenie muzycznej,  setkach koncertów i muzycznych kooperacji z plejadą najjaśniejszych gwiazd polskiej sceny, dziesiątkach płyt współtworzonych z rozlicznymi artystami, postanowił stworzyć album pod tytułem „Oldschool”, będący pierwszym solowym, autorskim krążkiem w jego dorobku.

Na płycie usłyszeć można charakterystyczne „jazzowe” brzmienie zespołu Kuby Badacha, znane z płyty „Tribute to Andrzej Zaucha. Obecny”, czyli fortepian Jacka Piskorza, kontrabas Michała Barańskiego i perkusję Roberta Lutego, wzbogacone brzmieniem gitary Łukasza Belcyra, hammonda Marcina Górnego oraz sekcji dętej Macieja Kocińskiego (saksofon) i Piotra Schmidta (trąbka). Wybrzmiewają też echa stylistyk lat 70., 80. i 90. W wielu utworach Badach nie ograniczył się do roli kompozytora i wokalisty, ale nagrał partie gitary basowej oraz instrumentów klawiszowych.