11.04.2021 Niedziela

Lady Pank – „O dwóch takich co ukradli księżyc” – koncert (odwołane)

Data: 11.04.2021
Cena biletu: 160 PLN - I miejsca
140 PLN - II miejsca
Posiadaczom UrbanCard/Nasz Wrocław przysługuje 20% zniżki przy zakupie biletów w kasach stacjonarnych
Miejsce wydarzenia: Impart

kwiecień 11, 2021@8:00 pm – 9:30 pm
2021-04-11T20:00:00+02:00
2021-04-11T21:30:00+02:00

Szanowni Państwo,

w trosce o Państwa komfort i bezpieczeństwo zdecydowaliśmy się odwołać zaplanowany na 11 kwietnia koncert Lady Pank – „O dwóch takich co ukradli księżyc”. Mimo postępujących szczepień sytuacja w Polsce nie jest łatwa. Nałożone przez rząd obostrzenia, uniemożliwiają realizację wydarzenia w założonym terminie. Nie chcąc wystawiać Państwa cierpliwości na próbę, postanowiliśmy, że zamiast kolejny raz zmieniać datę koncertu, poczekamy, aż sytuacja się ustabilizuje i wtedy przygotujemy dla Państwa nowe wydarzenie w przestrzeni, która pozwoli na komfortowe uczestnictwo w koncercie połączonym z projekcją wideo.

Wszyscy, którzy nabyli bilety na koncert, otrzymają zwrot środków. Osoby, które kupiły bilet w kasach Strefy Kultury Wrocław, mogą zwrócić je w miejscach zakupu lub przesłać wyraźne zdjęcie biletów i wypełniony formularz dostępny na tej stronie.

Osoby, które zakupiły bilety on-line poprzez stronę www.strefakultury.pl, otrzymają zwrot automatycznie. Zwrot środków nastąpi zgodnie z Art. 15zp.

Osoby, które kupiły bilety w serwisie Eventim.pl proszone są o kontakt za pośrednictwem formularza dostępnego tutaj

Zespół Lady Pank przygotował na przyszły rok dla swoich fanów nie lada niespodziankę. Będzie to cykl koncertów z piosenkami do filmu rysunkowego „O dwóch takich, co ukradli księżyc”, do którego Jan Borysewicz i spółka stworzyli muzykę ponad 33 lata temu. 12 grudnia o 20:00 utwory z kultowego soundtracku zabrzmią na żywo w sali teatralnej Impartu.

Koncerty będą połączone z projekcją ekranizacji tej kultowej bajki Kornela Makuszyńskiego. Premiera odbyła się w listopadzie podczas Festiwalu SoundEdit w Łodzi.

– Na premierowym koncercie zobaczyliśmy rzeszę naszych fanów, dzisiejszych czterdziestolatków pamiętających ten film z czasów dzieciństwa, którzy przyprowadzili swoje dzieci. Sala była wypełniona do ostatniego miejsca, bawiły się dwa pokolenia fanów Lady Pank. To był wspaniały widok i znak, że ten film i muzyka w ogóle się nie zestarzały. Uznaliśmy również, że warto pokazać się z tym projektem szerszej publiczności. Na pierwszą połowę przyszłego roku zaplanowaliśmy więc cykl koncertów pod szyldem „O dwóch takich, co ukradli księżyc” – mówi Jan Borysewicz.